Jak Ania Świątczak radzi sobie z trudnymi momentami wychowania? "Po prostu straszę ojcem"

- Kiedy już brakuje mi tego "lizaka złego policjanta", to po prostu straszę ojcem - mówiła żartobliwie w wywiadzie z dziennikarką Kobieta.gazeta.pl Agnieszką Matracką piosenkarka Anna Świątczak. Rozmowa dotyczyła różnych wyzwań, które stawia przed nią macierzyństwo.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Jak Ania Świątczak radzi sobie z trudnymi momentami wychowania? "Po prostu straszę ojcem" Wybierz serwis

Cały wywiad z Anią Świątczak już w niedziele o godz. 10:00 na stronie głównej Gazeta.pl w programie "Mamy czas".

Anna Świątczak to polska piosenkarka i prezenterka telewizyjna, niegdyś członkini znanego zespołu "Ich Troje". Jest również byłą żoną lidera grupy, Michała Wiśniewskiego, z którym ma dwie córki - Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Z naszą dziennikarką Agnieszką Matracką w programie "Mamy Czas" rozmawiała m.in. o różnych dylematach, które napotykają na swojej drodze rodzice. 

Ania Świątczak: "Kiedy brakuje mi tego 'lizaka złego policjanta', to po prostu straszę ojcem"

Kto jest tym dobrym, a kto złym "policjantem" z ich dwójki? Ania Świątczak zauważyła, że w ich rodzinie raczej nie ma tego tradycyjnego podziału ról, zwłaszcza, że są w końcu rozwiedzeni i nie mieszkają razem.  Przyznała, że zazwyczaj chciała być jednak "w tym samym momencie tym dobrym i tym złym"

(...) Chyba u nas nie ma takiego podziału. Aczkolwiek jeśli chodzi o Eti... Może taką historią się podzielę: Kiedy Eti w szkole jakoś nie domaga - jest już w liceum, za chwilę skończy szkołę średnią, więc tutaj wyzwania są już poważniejsze, w konsekwencjach przede wszystkim... Więc kiedy już brakuje mi tego 'lizaka złego policjanta', to po prostu straszę ojcem 

- mówiła humorystycznie i z przymrużeniem oka gwiazda. - Że mu powiem, i że nie będzie jeździła na koncerty - dodawała żartobliwie.

Ania Świątczak zadebiutowała jako wokalistka w 1992 roku - w Zielonej Górze na na kontynuacji Festiwalu Piosenki Radzieckiej - "Słowiańskim Bazarze". Dosłownie rok później wraz z koleżankami założyła zespół punkrockowy "Kurki Z Jednej Dziórki". W 1995 roku natomiast została zwyciężczynią popularnego programu "Szansa na sukces", wykonując przed publicznością utwór pod tytułem "Pamiętasz była jesień" Sławy Przybylskiej.

Do zespołu "Ich Troje" dołączyła w 2003 roku, jako nowa wokalistka grupą. Z zespołem nagrała łącznie trzy albumy studyjne. W 2006 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji. W 2009 roku z kolei odbyła trasę koncertową w USA i Kanadzie. Z "Ich Troje" odeszła w 2010 r.

'

Więcej o: