Kurzajewski i Cichopek przechodzą kryzys? "Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty"

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego czeka poważna próba. Mimo że - jak się wydaje - doskonale czują się w swoim towarzystwie i spędzają ze sobą niemal każdą wolną chwilę, sprawy komplikują się za sprawą byłej żony dziennikarza, Pauliny Smaszcz.

Mało który związek polskich celebrytów wywołał takie poruszenie medialne, co relacja Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Początkowo nikt nie podejrzewał, że prowadzących program "Pytanie na Śniadanie" może łączyć coś więcej poza przyjaźnią - pierwsze wątpliwości pojawiły się po tym, jak Cichopek rozstała się z mężem, Marcinem Hakielem. Już wtedy internet huczał od plotek o rzekomym związku celebrytów.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Była żona Kurzajewskiego nie odpuszcza

Maciej Kurzajewski zakończył swoje małżeństwo z Pauliną Smaszcz dwa lata wcześniej, w styczniu 2020 roku. Pomimo tego, że kobieta w jednym z wywiadów zapewniała, że zaakceptowałaby nową partnerkę swojego byłego męża, okazuje się, że jest nieco inaczej. To właśnie jej nieustające ataki sprawiają, że nad związkiem celebrytów zawisły ciemne chmury.

Kobieta wielokrotnie szydziła publicznie z Katarzyny Cichopek albo rzucała w kierunku Kurzajewskiego mniej lub bardziej poważne zarzuty. Do tej pory gwiazdorska para zdawała się nie przejmować tego typu wypowiedziami na ich temat. Być może jednak granica cierpliwości została przekroczona. 

 

"Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość"

O problemach i wyzwaniach, z jakimi musi zmierzyć się para celebrytów, opowiedziała dziennikarzom "Świata Gwiazd" osoba z ich bliskiego otoczenia. Okazuje się, że ciągłe docinki i słowne ataki Pauliny Smaszcz coraz bardziej uprzykrzają zakochanym życie. 

- Kasia i Maciek przeżywają trudne dni. Jest to próba dla ich związku. Obydwoje mają świadomość, że Paulina wszelkimi sposobami stara się popsuć tę miłość. Jest piekielnie zazdrosna i żądna zemsty. Od każdego ze znajomych słyszą, że mówi o nich złe rzeczy. Dochodzą do nich różne plotki, których starają się nie przyjmować do siebie, ale nie jest im łatwo - miało przekazać źródło portalu. W końcu granica została jednak przekroczona - Cichopek pozwała byłą żonę Kurzajewskiego, jednak w odpowiedzi Paulina Smaszcz wyśmiała wizję spotkania się w sądzie z nową partnerką jej byłego męża. 

Pozew, który dostała Paulina, tak ją rozsierdził, że zaczęła atakować ich na wszystkich frontach. Paulina nie ma przyjaciół, którzy potrafią ją tonować

- miała przekazać osoba z otoczenia Cichopek i Kurzajewskiego. 

 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: