27-latka przestała regulować brwi. Twierdzi, że teraz dostaje groźby śmierci

Sophia Hadjipanteli to modelka, której znakiem rozpoznawczym stała się tzw. monobrew. - Zawsze byłam ekscentryczna, jeśli chodzi o trój. Uwielbiam też zmieniać swój wygląd - wyznała w jednym z wywiadów. Niestety kobieta musi mierzyć się z krytyką. Jak zdradziła, zdarza się, że dostaje nawet groźby śmierci.

W ostatnich latach coraz więcej kobiet rezygnuje z regulowania brwi. Jedną z nich Sophia Hadjipanteli - popularna w mediach społecznościowych modelka o cypryjsko-greckich korzeniach. To właśnie ona jest inicjatorką ruchu społecznego #unibrowmovement. - Chcę pokazać wszystkim, że mają wybór. Ja lubię mój wizerunek, innym nie musi on się podobać i to jest jak najbardziej w porządku - powiedziała w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo Brwi na mydło krok po kroku

Sophia Hadjipanteli: Uwielbiam zmieniać swój wygląd

Sophia Hadjipanteli to 27-letnia modelka ze Stanów Zjednoczonych, która od kilku lat nie reguluje brwi. Z tego powodu zrosły się one tworząc tzw. monobrew. Kobieta aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie śledzi ponad 500 tysięcy osób. Ponadto 25-latka ma już na swoim koncie spore sukcesy w modelingu. Pracowała dla takich marek jak na przykład Guess czy Hugo Boss. Modelka nie ukrywa, że uwielbia wyróżniać się z tłumu swoim wyglądem i bardzo dobrze się z tym czuje.Zawsze byłam ekscentryczna, jeśli chodzi o strój. Uwielbiam też zmieniać swój wygląd - wyznała. 

25-latka przestała regulować brwi. Twierdzi, że teraz dostaje groźby śmierci25-latka przestała regulować brwi. Twierdzi, że teraz dostaje groźby śmierci Instagram.com//Sophia Hadjipanteli

Modelka dostaje groźby śmierci

Modelka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jej wybór może wzbudzać kontrowersje. Niestety niektórzy internauci posuwają się za daleko. Jak wyznała, gdy stała się popularna, spadła na nią ogromna fala krytyki. Ponadto pojawiły się nawet groźby śmierci. - Czasami trudno jest przebrnąć przez wszystkie negatywne komentarze, aby zapoznać się z tymi pozytywnymi, ale warto - stwierdziła kobieta

Więcej o: