Cichopek odsłania nogi w kusej sukience mini. Fason zastanawia. "Niekorzystna ta sukienka"

W weekend Cichopek wybrała się na spacer do Łazienek. Celebrytka pochwaliła się zdjęciami z wyjścia. Fason sukienki, na którą zdecydowała się aktorka, zastanawia. Stylizacja wzbudziła w fanach mieszane uczucia.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jonatan Kilczewski o urządzaniu wnętrza dla Cichopek. Zażyczyła sobie "garderoby marzeń"

Katarzyna Cichopek na swoim Instagramie dzieli się z fanami wieloma chwilami zarówno z momentów, które przeżywa w pracy, ale również chętnie pokazuje, co robi w czasie wolnym, z rodziną. Z fanami dzieli się zdjęciami z letnich spacerów. Na Instagramie obserwuje ją 580 tysięcy osób, które bacznie obserwują jej działania w social mediach. 

 

Kasia Cichopek na swoim Instagramie podzieliła się zdjęciem z popołudniowego spaceru z rodziną

Kasia Cichopek w ostatnim udostępnionym poście podzieliła się wrażeniami z niedzielnego popołudnia wolnego od pracy, które spędziła, przechadzając się po Warszawskich Łazienkach.

Dzisiejsze popołudnie było idealne! Spędziłam je na robieniu rzeczy, które sprawiają mi przyjemność, tak jak spędzanie czasu z dziećmi, długi spacer w naturze i delektowanie się moimi ulubionymi potrawami. To właśnie takie chwile przypominają nam o znaczeniu doceniania każdej chwili z naszymi bliskimi. Tak ważne jest, aby zrobić sobie przerwę od zgiełku codziennego życia i po prostu cieszyć się prostymi rzeczami. Czuję się naładowana energią i gotowa, aby stawić czoła nadchodzącemu tygodniowi!

– napisała Cichopek i pochwaliła się dwoma zdjęciami zrobionymi w warszawskich Łazienkach Królewskich.

 

Pod zdjęciem Cichopek pojawiło się sporo komentarzy od fanów, którym nie przypadła do gustu stylizacja aktorki

Sukienka, na którą zdecydowała się postawić Cichopek, zdecydowanie zaskakuje fasonem. Prowadząca "Pytania na śniadanie" wybrała kwiecistą, wyjątkowo krótką sukienkę mini w wyrazistym odcieniu różu. Koszulowa, luźna góra kontrastowała z asymetrycznym, obcisłym dołem, który przecinał w poprzek kawałek materiału. Pod zdjęciem pojawiły się różne komentarze.

Pani Kasiu pięknie!
Niekorzystna ta sukienka
Sukienka nie dla Pani 
Pięknie!
Ekstra

A wy? Co sądzicie o stylizacji Cichopek?

Więcej o: