Te buty z H&M optycznie wysmuklają nogi. Agnieszka Kaczorowska już je nosi, a podobne są w Renee i Zarze

Do niedawna, założenie tych butów wiązałoby się z zaliczeniem dużej modowej wpadki. Dziś noszą je największe polskie i zagraniczne gwiazdy! Ten fason dostępny między innymi w H&M to HIT na lato 2023!

Do niedawna synonim kiczu, dziś wiele osób pragnie mieć je w swojej szafie. Te buty to tylko jeden z bardzo wielu przykładów zmieniających się trendów w modzie. Choć wielu osobom mogą one nie przypaść do gustu, to niewątpliwie bardzo korzystnie wpływają np. na wygląd naszych nóg, optycznie je wysmuklając. Ten fason nosi już między innymi Agnieszka Kaczorowska.

Winylowe klapki na koturnie to nowy HIT na lato 2023! Nosi je Agnieszka Kaczorowska

Koturny to jeden z tych trendów, który w tym roku po wielu latach nieobecności, znów wrócił do łask kobiet na całym świecie. Koturny to rodzaj bardzo stabilnego i wygodnego obcasa, który zajmuje całą powierzchnię podeszwy buta. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów koturn, w tym sezonie najmniejsze są jednak te z jutową podeszwą. Ostatnio na instagramie Agnieszki Kaczorowskiej pojawił się filmik, na którym gwiazda stylizuje ciekawy model klapek na koturnie. 

 

Wybrany przez aktorkę model koturn posiadał modną jutową podeszwę oraz przeźroczysty, winylowy pasek trzymający stopę. Dodatkowo, buty te oprócz pokaźnego obcasa w formie koturny posiadały także wysoką platformę. 

Te klapki w stylu Agnieszki Kaczorowskiej optycznie wysmuklają nogi. Dostępne są w H&M, Zarze oraz Renee

Klapki oraz sandały na koturnie, a szczególnie te posiadające przeźroczyste winylowe paski, to buty, które pięknie komplementują kobiecą sylwetkę. Nie od dziś wiadomo bowiem, że wysoki obcas znakomicie wysmukla i wydłuża nogę. Dodatkowo koturny z przeźroczystymi paskami nie wyróżniają się od odcienia naszej skóry, przez co powodują optyczne przedłużenie całej nogi a także nie obciążają swoim wyglądem całej stylizacji.

Klapki na koturnieKlapki na koturnie Fot. Zara

Model klapek na koturnie identyczny jak te, które na swoim Instagramie prezentowała Agnieszka Kaczorowska, dostępny jest w Zarze. Równie modna opcja winylowych klapek na koturnie, lecz już bez platformy, dostępny jest w H&M. 

Klapki na koturnieKlapki na koturnie Fot. H&M

Jeśli jutowa podeszwa nie jest czymś, co szczególnie przypada wam do gustu, to dobrą opcją będą klapki na koturnie z Renee. Posiadają one bowiem podeszwę przypominającą drewno bądź naturalny korek. 

Klapki na koturnieKlapki na koturnie Fot. Renee

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl