Tak będzie wyglądać książę George, gdy dorośnie? Zdjęcie podzieliło internautów: "O Boże"

Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis to ulubieńcy mediów. Zwykle jednak to na pierwszym z nich skupie się największa uwaga. Wszystko przez to, że to właśnie książę George jest drugą (zaraz po swoim ojcu) osobą w kolejce do brytyjskiego tronu. Wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądać, gdy podrośnie. Do kogo będzie podobny? Ostatnio w sieci pojawiła się wizualizacja, która podzieliła internautów: "Niesamowite!", "Nie będzie miał tyle włosów".

Więcej newsów znajdziesz na Gazeta.pl

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate za każdym razem, gdy pojawiają się publicznie, zwracają na siebie ogromną uwagę uwagę. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej często zastanawiają się, do kogo podobny jest książę George, czy księżniczka Charlotte jest bardziej podobna do księżnej Diany czy może królowej Elżbiety II i kogo przypomina książę Louis oraz jak cała trójka wyglądać będzie w przyszłości.

Zobacz wideo Czy młodym Polakom dobrze żyje się w Polsce?

Tak będzie wyglądać książę George, gdy dorośnie? "Bardzo przystojny!"

Książę George, a właściwie George Alexander Louis jest pierworodnym synem księcia Williama i księżnej Kate, który w lipcu 2021 roku skończy 10 lat. Zdaniem wielu osób, chłopiec już jest wierną kopią swojego ojca. A jak będzie w przyszłości? Ostatnio na jednym z instagramowych profili prowadzących przez fanów brytyjskiej rodziny królewskiej pojawiła się wizualizacja pokazująca, jak książę George może wyglądać za kilka, a nawet kilkanaście lat. - Dzięki nowej technologii sztucznej inteligencji możemy zobaczyć, jak książę George może wyglądać jako dorosły! Jedna prognoza: będzie bardzo przystojny! - napisano pod postem.

 

Jak będzie wyglądać książę George, gdy dorośnie? Wizualizacja podzieliła internautów

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Niektórzy są oczarowani grafiką i nie kryją swojego zachwytu, inni z kolei otwarcie przyznają, że wizualizacja nie przypadła im do gustu.

Robi wrażenie! Książę George bierze więcej genów po swojej mamie
To przystojny 10-letni chłopiec, z pewnością wyrośnie na przystojnego mężczyznę w dorosłym wieku, tak jak jego ojciec
Nie podoba mi się... trochę dziwne. To wciąż mały chłopiec
Wow!
Nie będzie miał tyle włosów, jak jego tata i Harry
O Boże, wygląda zupełnie jak jego mama
Ma bardzo przystojnego ojca i olśniewająco wspaniałą mamę. Oczywiście, że będzie przystojny

- piszą.

Więcej o: