Tak wyglądała 9-letnia Cleo. Fani nie wierzą w to, co widzą: "O matko", "Niepodobna"

Cleo doskonale wie, zaskoczyć swoich fanów. Tym razem udostępniła na Instagramie zdjęcia, które zrobiono 30 lat temu, gdy miała 9 lat. Jak wtedy wyglądała? - "Kurczę, ale się zmieniłaś", "Piękna od małego" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Cleo jest obecnie jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ku uciesze wielu fanów, gwiazda aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad milion osób, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Długi, gęsty blond kucyk i mocny makijaż z kreską na oku to znaki rozpoznawcze Cleo. Piosenkarka od lat wierna jest swojemu wizerunkowi scenicznemu i właśnie w takim wydaniu można zobaczyć ją najczęściej. A jak wyglądała jako 9-latka?

Zobacz wideo Jak Cleo utrzymuje sylwetkę w dobrej kondycji? "Dużo koncertuję, to jest permanentne cardio!"

Cleo pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Fani pod wrażeniem: "Od zawsze piękna"

Cleo opublikowała niedawno na swoim profilu zdjęcie zrobione w czasach, gdy chodziła do szkoły podstawowej. - Mała Cleosia, inaczej YOUNG CLEOSIA lat 9, nieśmiała, wrażliwa. Od dziecka dusza artystyczna. Na sercu przyklejona tarcza szkoły podstawowej nr 81 na Ursynowie oraz odznaka "wzorowego ucznia". Najcenniejsze, co wtedy miałam, to otwarte serce i głowę pełną marzeń. Ta mała dziewczynka nadal we mnie jest. Staram się o nią dbać i nigdy nie zatracić. Dzięki temu dziecku nadal tworzę, a świat mimo wielu wad nadal jest piękny i nie przestaje mnie zachwycać - napisała.

 

Internautki oraz internauci nie kryli zaskoczenia, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Kurczę, ale się zmieniłaś, ale spojrzenie cały czas takie same
Od zawsze piękna omg...
Piękna od małego
Jaka śliczna, byłaś i jesteś nadal
Ale słodziak
Oo jaka urocza
O matko myślałam, że to Julia Wieniawa
Za***iste, każdy ma takie
Jejku w ogóle niepodobna

- piszą.

Czy Cleo lubi się w naturalnej wersji, bez makijażu? 

Mało kto wie, że Cleo jest jedną z nielicznych gwiazd polskiego show-biznesu, która zarówno na co dzień, jak i na scenę maluje się sama. Okazuje się jednak, że choć lubi mocno podkreślać swoją urodę makijażem, to lubi się również w naturalnej wersji.

Lubię, oczywiście, że tak. Natomiast wiele osób nie rozumie, że przez to, że ja kocham makijaż, to dla mnie robienie go sobie jest czystą przyjemnością. Jest to dla mnie część pielęgnacji. Mogę sobie usiąść, wypić kawę, zrobić ten makijaż. Chwila czasu dla siebie

- powiedziała w rozmowie z plotkiem.

Więcej o: