Jurorka "Mam Talent" bez makijażu. Fani jej nie poznali! "O mój Boże, to nie ty"

Gwiazda serialu "Współczesna rodzina" Sofia Vergara w tym roku świętowała swoje 50. urodziny. Aktorka podzieliła się z internautami wyjątkowymi zdjęciami na Instagramie, na którym zaprezentowała się bez grama makijażu. Fani szybko skomentowali post.

Sofia Vergara jest aktorką, modelką, a także pełni rolę jurorki w amerykańskiej edycji "Mam Talent". Swoją karierę zaczynała po tym, jak fotograf zauważył ją na plaży. W wieku zaledwie 17 lat dostała swoją pierwszą reklamę z Pepsi, a następnie zapisała się na zajęcia aktorskie w Creative Workshops School of Acting. Od tego momentu zaczęły pojawiać się w różnych produkcjach jako aktorka. Vergara nie tylko została twarzą wielu marek, ale także wylądowała w reklamach i pojawiła się w programach takich jak "Baywatch", czy "Hot Properties". W 2009 roku zagrała przełomową rolę Glorii w serialu "Współczesna rodzina", za którą otrzymała cztery nominacje do nagrody Emmy dla najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu komediowym. Jej niebotyczna pensja ostatecznie uczyniła ją najlepiej opłacaną aktorką w Hollywood.

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aktorka i jurorka "Mam talent" pokazała się bez makijażu. Sofia Vergara zaskoczyła obserwatorów

Sofia Vergara doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę. Gwiazda, która posiada rzesze fanów również w sieci, opublikowała wyjątkowy post, w którym przykuła uwagę swoją naturalną wersją bez makijażu. Na jednym ze zdjęć znalazł się również pies aktorki, chihuahua Bubbles. W opisie załączyła:

Oto dlaczego najbardziej kocham lato.
 

Sofia Vergara bez makijażu. Zrobiła piorunujące wrażenie na internautach

Jurorka "Mam Talent" pozostaje niezwykle aktywna w sieci, gdzie regularnie publikuje wiele zdjęć, ujawniających nie tylko kulisy życia zawodowego, ale również prywatnego. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 29,7 miliona osób. Post gwiazdy zebrał prawie 400 tysięcy polubień oraz wiele reakcji w postaci komentarzy od zachwyconych jej urodą, fanów.

Czyste piękno
Wyglądasz dużo młodziej bez makijażu.
O mój Boże, to nie ty
W ogóle nie jesteś podobna do siebie.
Wyglądasz o 20 lat młodziej.
Najpiękniejsza i najbardziej doskonała kobieta na świecie
Młodniejesz z każdym rokiem.
Więcej o: