Na suknię ślubną wydała tylko 15 zł. Kupiła ją w lumpeksie. "Wyglądasz jak grecka bogini"

Wybór sukni ślubnej nie jest prostym zadaniem. Tiktokerka @jillianfarhadi w jednym z nagrań pokazała internautom sukienkę kupioną z drugiej ręki. Przymierzyła ubranie, a następnie spytała o opinię i radę, czy powinna założyć ją na swój ślub. Pod filmikiem zostawiono już ponad 6 tys. komentarzy.

Ślub jest bardzo ważnym wydarzeniem dla każdej zakochanej kobiety. Jednym z najtrudniejszych momentów może być znalezienie odpowiedniej sukni, w której będziemy zarówno wyglądać pięknie, jak i czuć się komfortowo. Ta przyszła panna młoda pokazała, że na wymarzony strój nie trzeba wydawać tysięcy złotych. Ona znalazła swoją w... lumpeksie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Beata Kozidrak planuje ślub? "Czy będzie lipa, to zobaczymy"

Znalazła wymarzoną suknię ślubną i zapłaciła za nią 15 zł. Nie zabrakło też butów z drugiej ręki

Tiktokerka @jillianfarhadi jakiś czas temu opublikowała nagranie, w którym postanowiła zaprezentować internautom jedną z opcji, która być może stanie się jej suknią ślubną. Kobieta na samym początku filmiku przyznała, że znalazła ją dopiero na miesiąc przed zaplanowanym ślubem. Okazuje się, że sukienka kupiona z drugiej ręki była zupełnie nowa i miała na sobie jeszcze metki. Jillian zapłaciła za nią 3,75 dolarów, czyli w przeliczeniu nieco ponad 15 złotych. W następnym ujęciach pokazała, jak ubranie na niej leży. Co ciekawe, kobieta znalazła też zupełnie nowe, włoskie buty pasujące kolorystycznie do sukienki. Zapłaciła za nie 8 dolarów (około 32 złote).

Internauci zachwyceni suknią ślubną tiktokerki. "Wyglądasz jak grecka bogini"

Jullian spytała internautów, czy powinna iść w znalezionej sukni do ślubu, czy może jednak powinna zostawić ją jako zapas na nieprzewidzianą sytuację. Pod nagraniem pojawiło się ponad 6 tysięcy komentarzy.

Uwielbiam ją!! Powinnaś zanieść ją do krawca i poprosić, żeby lekko skrócił w talii! Nie powinno to wynieść więcej niż 20 dolarów.
Szczerze, panny młode płacą po 1000 dolarów, żeby wyglądać tak dobrze jak ty, myślę, że jest idealna.
Ta sukienka nowa kosztuje 220 dolarów, niesamowite znalezisko!
Wyglądasz jak grecka bogini.
Padłam. Jest niesamowita.
Więcej o: