Przerażające wizje Baby Wangi na 2023 rok. Jasnowidzka mówiła o sześciu katastrofach

Baba Wanga wiele lat temu wymieniła kilka katastrof na 2023 rok. Co takiego przewidziała słynna bułgarska mistyczka? Jej wizje są naprawdę przerażające. Wanga mówiła m.in. o wybuchu wojny jądrowej.

Mimo że Wanga zmarła 26 lat temu jej popularność nie słabnie. Wizje bułgarskiej niewidomej mistyczki regularnie są nagłaśniane w mediach w wielu krajach. Cieszą się one popularnością nie tylko w Polsce, lecz także w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Rosji. Co Wanga przewidziała na 2023 rok? 

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola, ile wypada dać do koperty na wesele:

Baba Wanga i jej proroctwa na 2023 rok

Baba Wanga zmarła w 1996 roku na raka piersi. Wcześniej mistyczce udało się spisać losy ludzkości. Jak podają różne media, zgodnie z wizjami Wangi w tym roku jedno (nie jest jasne jakie) państwo ma przeprowadzić prace nad nową bronią biologiczną, w wyniku czego może dojść do "incydentu". Co więcej, nasza planeta ma zmienić swoją orbitę. To doprowadzi do burzy słonecznej, która może zniszczyć Ziemię. Z Syberii nadejdzie nowy śmiercionośny wirus. Jakby tego było mało w 2023 roku rozpocznie się także wojna jądrowa. Poza tym zdaniem Wangi w 2023 roku narodziny zostaną zakazane. Ludzie zaczną być hodowani w laboratoriach, a decyzje o tym, kto przyjdzie na świat, będą podejmowały wysoko postawione osoby. 

Baba Wanga i jej wizje - czy się sprawdzały?

Przepowiednie Baby Wangi na 2023 rok przerażają. Naszym zdaniem warto jednak zachować spokój. Końca świata raczej jeszcze nie będzie. Według innej wizji mistyczki ma on nastąpić dopiero w 5079 roku. Dodatkowo biorąc pod uwagę jej katastroficzne przepowiednie na poprzednie lata, nic się nie sprawdziło. Przykładowo, w 2010 roku miała wybuchnąć Trzecia Wojna Światowa. Z kolei rok później w wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi miała zostać pozbawiona flory i fauny. W 2014 roku większość populacji na półkuli północnej miała umrzeć w wyniku raka i innych chorób skóry spowodowanych napromieniowaniem i chemikaliami. Ponadto Barack Obama miał być ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych. Na szczęście nic z tych wizji się nie sprawdziło. I miejmy nadzieję, że podobnie będzie także w tym roku. 

Więcej o: