Gwiazdor "Na Wspólnej" schudł 10 kg. Zrezygnował z jednego produktu

- Nie podobałem się sobie fizycznie i w końcu musiałem coś z tym zrobić - wyznał w rozmowie z dziennikiem "Fakt" Mieczysław Hryniewicz. Okazuje się, że słynny polski aktor w pewnym momencie przestał czuć się dobrze we własnym ciele i postanowił coś zmienić. Metamorfoza zaskakuje.

Mieczysław Hryniewicz jest słynnym polskim aktorem teatralnym i filmowym. Mimo że ma na swoim koncie wiele produkcji, widzowie pokochali go przede wszystkim za rolę Włodka Zięby w serialu "Na Wspólnej". W rozmowie z "Faktem" jakiś czas temu aktor wyznał, że w pewnym momencie przestał czuć się dobrze we własnym ciele i postanowił coś zmienić. Ciężka praca nie poszła na marne - udało mu się bowiem zrzucić aż 10 kg. 

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Tragiczny wypadek Ewy i Elżbiety

Mieczysław Hryniewicz na diecie odstawił jeden produkt

73-letni aktor w pewnym momencie swojego życia postanowił schudnąć. Aby tego dokonać, musiał pozbawić się jednej z przyjemności. - Nie podobałem się sobie fizycznie i w końcu musiałem coś z tym zrobić. Pierwszy punkt mojej diety to było odrzucenie alkoholu - stwierdził gwiazdor w rozmowie z "Faktem". Na efekty nie trzeba było długo czekać. - Przestałem pić piwo i od razu schudłem, a przy tym prawie nie zmieniłem stylu życia. Piwo uwielbiam, ale nie piję go już od jakiegoś czasu. To była dla mnie to była ogromna przyjemność, zwłaszcza latem pić ten złocisty napój - powiedział Hryniewicz. 

 

Znany aktor zrzucił 10 kg 

Gwiazdor "Na Wspólnej" podkreślił również, że - mimo schudnięcia 10 kg - nie planuje zakończyć tak szybko swojej metamorfozy. Mimo wszystko cieszy się z dotychczasowych efektów. - Ważyłem ponad 100 kilo. Już straciłem ponad 10 kilo, ale to jeszcze nie koniec - wyznał w rozmowie z tabloidem. Odstawienie alkoholu nie było jednak jedynym ograniczeniem, na które zdecydował się Hryniewicz.

Aktor wyznał również, że od jakiegoś czasu przywiązuje większą wagę do tego, co je na co dzień. Stara się również zwiększać poziom aktywności fizycznej, choćby poprzez spacery z żoną i psem. - Pokonujemy wiele kilometrów, co jest bardzo wskazane dla zdrowia - podkreślił Mieczysław Hryniewicz. 

 

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: