Tak wygląda dziś 44-letnia córka Lecha Wałęsy. Magdalena była kiedyś zawodową baletnicą

We wrześniu Lech Wałęsa skończy 80 lat. Były prezydent doczekał się ośmiorga dzieci. Najstarszą z córek jest Magdalena, która od 4 lat jest żoną radnego Gdańska. Ostatnio para świętowała pierwsze urodziny córki.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Magda Wałęsa od 4 lat jest żoną Lecha Artura Wałęsy (z domu Kaźmierczyka). 3 lata temu para powitała na świecie syna Karola, a rok temu córkę Helenę. Kilka dni temu Helenka skończyła roczek i z tej okazji odbyło się rodzinne przyjęcie. Można na nich zobaczyć, jak obecnie wygląda nie tylko wnuczka, ale i córka Lecha Wałęsy. 

Zobacz wideo Wałęsa zmuszony do zakończenia przemówienia. "Jak nie chcecie słuchać, to dziękuję bardzo"

Jak dziś wygląda Magdalena Wałęsa? Zdjęcia z urodzin córki

17 czerwca rodzina Wałęsów świętowała pierwsze urodziny córki Magdaleny i Lecha Artura. Przy okazji uczcili też 54. urodziny Lecha Artura, które miały miejsce tydzień wcześniej. Kiedyś mężczyzna był właścicielem sieci restauracji, obecnie jest radnym Gdańska. Na profilu na Facebooku opublikował kilka zdjęć z uroczystości, na których pozuje w towarzystwie dzieci: solenizantki Heleny oraz Karola. Na fotografiach widać także Magdę trzymającą tort. Jest ubrana w długą czerwoną sukienkę i ma krótko obcięte włosy.

Córka Wałęsów skończyła roczek. Internauci składają życzenia

Impreza urodzinowa odbyła się w domu Lecha i Danuty Wałęsów w Gdańsku. Na przyjęciu nie było jednak byłego prezydenta, który aktualnie przebywa w sanatorium. Pod postem Lecha Artura pojawiło się wiele komentarzy z życzeniami dla Helenki. Nie brakowało też komplementów w stronę Magdy. Użytkownicy Facebooka zgodnie stwierdzili, że Wałęsa wygląda świetnie. Warto wspomnieć, że Magdalena była kiedyś zawodową baletnicą. Jej karierę zakończyła kontuzja kolana.

Córka cała mama.
Madzia, ślicznie wyglądasz.
Wspaniała rodzinka, piękne fotki.
Sto lat młodej damie!
Więcej o: