Była dręczona w szkole. Tak zemściła się po latach. "Może byłabym milsza i bardziej pokorna"

Historię TikTokerki prowadzącej konto pod nazwą @kittykatttt04 opisał między innymi portal "The New York Post". Dziewczyna była w liceum gnębiona przez swoich rówieśników, i to bez żadnych wyraźnych powodów. Po latach przeszła niesamowitą metamorfozę.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Nicole odeszła z sekty mormonów. Teraz edukuje na TikToku

Kat opowiadała, że inni uczniowie regularnie wyśmiewali się z jej wyglądu, co długo było źródłem jej niewyobrażalnego cierpienia. Tego rodzaju znęcanie się psychiczne bardzo odbiło się na jej samoakceptacji. 

Dziewczyna dorastała w Wisconsin, w USA. Nosiła wówczas okulary korekcyjne, była nieśmiała, zakładała raczej workowate, sportowe bluzy i określała się mianem "szarej myszki". Dodała, że w wyniku prześladowania ze strony rówieśników czuła się jak "brzydkie kaczątko".

Była gnębiona w szkole przez rówieśników. Tak się na nich odegrała

Na szczęście na przestrzeni lat wszystko się zmieniło. Kat po ukończeniu szkoły średniej uwolniła się w końcu od natarczywych prześladowców. Teraz 28-latka jest m.in. influencerką i publikuje treści związane z szeroko rozumianą modą, urodą i lifestyle. Pokazuje też swoje codzienne życie.

Po zakończeniu liceum przeszła również znaczącą metamorfozę. Dziewczyna zawalczyła o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne, a także postanowiła wprowadzić kilka modyfikacji swojego wyglądu zewnętrznego. Schudła, zmieniła kolor włosów i styl ubierania się. Nosi również makijaż, a okulary zmieniła na soczewki.

"Znęcasz się nade mną tylko po to, żebym stała się seksowniejsza od ciebie"

Jedno z nagrań zadedykowała swoim prześladowcom ze czasów szkoły średniej. Porównała w nim swoje zdjęcia z wtedy do tych teraźniejszych. Film opublikowany na TikToku w pewnym momencie zebrał blisko cztery tysiące wyświetleń. "Wyobraź sobie, że znęcasz się nade mną w liceum tylko po to, żebym stała się seksowniejsza od ciebie" - podpisała swoje nagranie Kat.

Pod materiałem wideo wylało się całe morze wsparcia od jej obserwujących. Internauci zachwycali się nie tylko przemianę dziewczyny, ale i gratulowali jej odwagi, pewności siebie, samodyscypliny i determinacji. Wielu z nich zauważyło również, że zawsze była ona tak naprawdę atrakcyjną osobą.

"Stajemy się coraz lepsi" - napisała jedna z użytkowniczek chińskiej platformy. "Zwykle te seksowne w szkole, po latach wyglądają na zniszczone. Podczas gdy 'nie tak ładne', błyszczą z wiekiem" - dodała inna osoba.

Źródło: The New York Post

Więcej o: