Powiększyła usta. Była tak zachwycona, że teraz nie może przestać. "Dziewczyno, to już za wiele"

Na początku chciała tylko nieznacznie powiększyć usta. Po pierwszym zabiegu stwierdziła, że będzie to robić regularnie. Filmik z jej metamorfozą zszokował widzów. Wielu z nich odradzało jej dalszej ingerencji w wygląd. Dziewczyna twierdzi, że nie ma zamiaru przestać.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To była miłość od pierwszego wstrzyknięcia. Ellise wręcz uzależniła się od zabiegów medycyny estetycznej. Poddała się już pięciu operacjom powiększających usta oraz zmieniających kształt policzków i nosa. Jak twierdzi, każda kolejna wizyta w klinice jest dla niej ogromnym zastrzykiem pewności siebie. Przez to nie zamierza przestać korzystać z pomocy chirurgów plastycznych.

Zobacz wideo Justyna Gradek o operacjach za granicą: Turcja jest pionierem jeśli chodzi o.

"Powiedziałaś sobie, że tylko raz powiększysz usta". Dziś poddała się już kilkunastu zabiegom

Filmik, w którym Ellise pokazuje, jak zmieniła się jej twarz, zebrał już ponad 2.7 miliona wyświetleń. Dziewczyna przyznaje w nim, że początkowo chciała poddać się tylko jednemu zabiegowi. Była tak zachwycona efektami, że dziś nie ma zamiaru zrezygnować z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W 35-sekundowym materiale podzieliła się widzami wszystkimi operacjami, którym się poddała. Tiktokerka obecnie ma w ustach 5 mililitrów wypełniacza, co więcej zdecydowała się także na wprowadzenie zmian w wyglądzie nosa, szczęki oraz policzków.

W kolejnym filmiku przyznała, że operacje nie mogą podobać się wszystkim, jednak dla niej są naprawdę ważne. Dziewczyna chce wprowadzić jeszcze więcej zmian w wyglądzie. Podkreśla to m.in. w opisach postów, czy też w komentarzach.

Jej usta "wyglądają, jakby miały wybuchnąć". Mimo to chce je nadal powiększać

Wideo udostępnione przez Ellise nie spotkały się z aprobatą widzów. Zdecydowana większość odradza jej dalsze zabiegi. Influencerka nie zważa jednak na krytykę. Otwarcie przyznaje, że podda się jeszcze wielu operacjom. Jeden z widzów napisał, że jej usta "wyglądają, jakby miały wybuchnąć".

I bardzo dobrze 

- odpisała dziewczyna.

To nie jedyna negatywna opinia, którą przeczytała Ellise. Pod jej filmikami znajdziemy wiele osób, które oprócz krytykowania jej decyzji, martwią się o przyszłość dziewczyny. Tiktokerka sama przyznała, że wprowadzanie kolejnych wypełnień związane jest z ogromnym bólem. Aby go uniknąć, zawsze prosi o podwójne znieczulenie. Jej postawa wywołała prawdziwą burzę.

Zapisałam twój filmik, żeby pamiętać, dlaczego nie warto zaczynać z wypełnieniami
Dziewczyno, to już za wiele
Uwaga dla wszystkich to się nazywa uzależnienie od wypełniaczy
Wyglądają fatalnie, ale rób co uważasz
Więcej o: