Tak będzie wyglądać nowa willa Wiśniewskiego. "W sam raz dla dużej rodzinki"

Michał i Pola Wiśniewscy są małżeństwem od ponad 3 lat. Jakiś czas temu para rozpoczęła budowę domu. Wszystko relacjonują na YouTubie, gdzie na bieżąco dodają filmiki z postępami prac. Teraz mogliśmy zobaczyć projekt i wizualizację posiadłości.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego od lat wzbudza zainteresowanie. Piosenkarz był żonaty pięć razy, ma szóstkę dzieci, a oprócz tego miał swoje własne reality show "Jestem jaki jestem", które było emitowane na antenie TVN w latach 2003-2004. Obecnie jest związany z Polą, z którą wziął ślub w marcu 2020 roku. Para doczekała się dwóch synów: Falco Amadeusa oraz Noëla Cloé.

Zobacz wideo Wiśniewski wraca z programem o swoim domu. Mówi o długach. „Nie mamy sponsorów!"

Michał i Pola Wiśniewscy budują dom. Pokazali wizualizację

Program "Jestem jaki jestem" pokazywał życie Wiśniewskiego od kulis. Show doczekało się dwóch edycji. Pierwsza była emitowana codziennie, a druga tylko w soboty. Artysta był wówczas związany z Mandaryną, z którą mieszkał w podwarszawskim Józefowie. 

W tym roku piosenkarz postanowił odświeżyć format. Kolejne odcinki "Jestem jaki jestem 3, czyli Wiśnia buduje" ukazywane są na jego kanale na YouTubie. W najnowszym, ósmym odcinku mogliśmy zobaczyć projekt i wizualizację domu Michała i Poli.

 

Willa Wiśniewskich. Architekci opowiadają o projekcie

Na filmiku udostępnionym przez Wiśniewskiego na jego kanale wypowiadają się architekci, którzy zajmują się budową jego willi. Luksusowy dom będzie składać się z trzech części, a łączna powierzchnia zabudowy budynku będzie wynosić 870 m2. Firma architektoniczna udostępniła na profilu na Instagramie wizualizację projektu.

Prezentujemy wizualizację projektu domu, który stworzyliśmy dla Poli i Michała Wiśniewskiego. Dom wyjątkowy: skrojony na miarę potrzeb całej rodziny w ten sposób, by mogli oni odnaleźć w nim swój spokój za oknem.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w tym Poli Wiśniewskiej. Internauci są zachwyceni projektem i zgodnie stwierdzają, że dom prezentuje się naprawdę wyjątkowo.

Majstersztyk.
Ale chata.
Piękny, w sam raz dla dużej rodzinki, aby każdy miał swoją oazę.
Przepiękny. Niebywały i jedyny w swoim rodzaju.
Więcej o: