On miał 17 lat, ona 70. Poznali się na pogrzebie i zaręczyli po 2 tygodniach. "To ten jedyny"

Gary miał 17 lat, kiedy poznał 70-letnią Almedę. Od razu mu się spodobała, a po dwóch tygodniach znajomości byli już zaręczeni. Mimo dużej różnicy wieku i nieprzychylnych opinii wokół para od 8 lat jest małżeństwem.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

Gary i Almeda Hardwick poznali się na cmentarzu na pogrzebie jej syna. Tworzą dość nietypową parę, bo Almeda jest starsza od partnera o 53 lata. Gary przyznał, że od zawsze pociągały go starsze kobiety. W wieku 13 lat zwierzył się z tego babci, która zaakceptowała jego wybór. Gdy poznał Almedę, był świeżo po rozstaniu z poprzednią 77-letnią partnerką.

Zobacz wideo "Mam 41 lat i pociągają mnie młodzi mężczyźni". Seksuolog: Tacy częściej inicjują seks

On miał 17 lat, ona 70. Poznali się na pogrzebie

Gdy Hardwick zobaczył Almedę na cmentarzu, od razu wpadła mu w oko. Oboje przyznają, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. - Pierwsze na co zwróciłem uwagę, były jej piękne, wspaniałe, niebieskie oczy i jej niezwykła osobowość. Była między nami niesamowita chemia - cytuje Gary'ego "Viva!". Decyzję o zaręczynach i ślubie podjęli szybko, bo byli pewni swoich uczuć i nie chcieli zwlekać. Hardwick oświadczył się Almedzie 2 tygodnie po pierwszym spotkaniu, a ślub wzięli 6 dni po zaręczynach. - Jestem naprawdę dojrzały jak na swój wiek. Noc poślubna była niesamowitym przeżyciem - wyznał mężczyzna. Rodzina Almedy była przeciwna ich związkowi. Gdy syn kobiety dowiedział się o ślubie, zerwał z nią kontakt. Gary jest bowiem 3 lata młodszy od jednego z wnuków Almedy.

Są małżeństwem od 8 lat. Ludzie wytykają im różnicę wieku

Kobieta była wcześniej mężatką przez 43 lata, ale to Gary'ego nazywa bratnią duszą. - Od razu wiedziałam, że to ten jedyny - powiedziała w wywiadzie dla "The Sun". W jej poprzednim związku nie było zbyt wiele czułości, natomiast relację z Hardwickiem porównuje do "trąby powietrznej". Para jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie zamieszcza zdjęcia i filmiki ze swoim udziałem.

 

Codziennie muszą mierzyć się z nieprzychylnymi opiniami ludzi, którzy sugerują, że Gary długo nie nacieszy się żoną z racji jej podeszłego wieku. On jednak nie zamierza myśleć o tym w ten sposób. - Wiek niczego nie definiuje. Problemy zdrowotne mają ludzie w każdym wieku. Almeda jest młoda duchem - powiedział.

Więcej o: