Ile będziesz mieć dzieci? Wszystko widać na dłoni. Poszukaj tej linii

Na dłoniach posiadamy pewne linie, które mogą określić los, przeznaczenie lub długość życia, a nawet liczbę dzieci, które będziemy mieli! Według chiromancji możemy odczytać te informacje samodzielnie, a także dowiedzieć się kilku dodatkowych rzeczy.

Chiromancja to sztuka interpretacji, lub przewidywania przyszłości poprzez analizę, lub badanie dłoni. Różnorodność linii, rowków, kształtów i długości palca nie tylko mówi o przyszłości danej osoby, ale także o jej osobowości. Różne kultury mają różne interpretacje tych odmian, ale niektóre z nich są uniwersalne. Warto traktować jednak je nieco z przymrużeniem oka.

Zobacz wideo Kilka kroków do idealnie gładkich dłoni. Naturalna pielęgnacja domowymi składnikami

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ile będę mieć dzieci? Wszystko jest wypisane na dłoniach

Jedną z popularnych interpretacji linii, znajdujących się na dłoniach jest przepowiednia o liczbie dzieci, które będziesz mieć w życiu. Jeśli ciekawi cię ta kwestia, linie na dłoni mogą dostarczyć ci kilku ciekawych informacji. Jak to sprawdzić?

  1. Otwórz prawą dłoń i przyjrzyj się liniom, znajdującym się pod małym palcem.
  2. Nieco ciemniejsza i bardziej widoczna pozioma linia rozpoczynająca się pod małym palcem i biegnąca do zewnętrznej krawędzi oznacza linię małżeńską.
  3. Bardziej w kierunku dłoni zwróć uwagę na kilka pionowych linii, które są cienkie i jasne. To właśnie one określane są liniami dziecięcymi. Ich liczba, oznacza liczbę dzieci, które będziesz mieć.
  4. Linie od lewej do prawej, wskazują dzieci, które urodziły się wcześniej.

Linia dzieciLinia dzieci golubovy / Getty Images/iStockphoto

O czym może świadczyć wygląd poszczególnych linii na dłoniach? Wszystko, co musisz wiedzieć

Niektóre linie są bardziej widoczne niż inne. Okazuje się, że to również nie jest bez znaczenia. Grubsze wskazują na dziecko płci męskiej, a cieńsze na dziecko płci żeńskiej. Z kolei przerwa w którejkolwiek z tych linii wskazuje na poronienie. Jeśli zauważyłeś dwie linie blisko siebie, może to być znak, że w przyszłości będziesz spodziewał się bliźniaków. Linia, która jest nieco oddzielona od kilku innych, może świadczyć o posiadaniu w przyszłości wnuków.

Więcej o: