Kulki papieru to nie wszystko. Zdradziła, co widzi u klientek podczas depilacji. "Nie mogę tego pojąć"

Tiktokerka Jessica Myers w jednym z nagrań podzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z depilowaniem dolnych partii ciała klientek. Nagranie szybko zyskało ponad 95 tys. polubień, a kilka rzeczy zadziwia internautów. Jakie wspomnienia z depilowania ma Myers?

Jessica Myers jest kosmetyczką z kilkuletnim stażem. Kobieta na bieżąco dzieli się na TikToku wieloma różnymi poradami oraz opowiada, z czym ma do czynienia podczas swojej pracy. W jednym z nagrań zdradziła, co czasem spotyka ją podczas depilacji klientek metodą brazylijską. Nagranie polubiono już ponad 95 tys. razy.

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co ginekolog myśli o fryzurze intymnej pacjentki? Czy może ona urozmaicić życie seksualne?

Opowiedziała, co spotyka ją w gabinecie, gdy depiluje klientki. "Tak, widuję hemoroidy"

Jessica przyznała, że często widzi u klientek wrastające włoski, które usuwa w rękawiczkach przy pomocy pęsety, palców lub innych narzędzi. Czasem zauważa też, że skóra klientki jest podrażniona, dlatego usuwa włoski z należytą delikatnością lub pozostawia je na miejscu.

- Tak, widuję hemoroidy, miejmy to już za sobą - powiedziała. Dodała też, że jest to zupełnie normalne i podczas wizyty w salonie nie ma czym się przejmować, ponieważ osoby wykonujące zabieg raczej nie przywiązują wagi do mankamentów kobiecego lub męskiego ciała. - Często napotykam małe kulki papieru toaletowego, kawałki kału - wyjaśniła. Tiktokerka doradziła, by przed depilacją w salonie zadbać o higienę, dzięki czemu będziemy się czuć bardziej komfortowo.

Internauci komentują nagranie tiktokerki. "Nie mogę tego pojąć!"

Pod nagraniem @jessicaerin1978 pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów. Obserwujący skomentowali jej słowa, a niektórzy podzielili się własnymi przemyśleniami i doświadczeniami.

Dlaczego ludzie się wcześniej nie myją? Nie mogę tego pojąć!
Dlaczego chcesz pracować w takim miejscu?
To był najmilszy, najbardziej nieoceniający film, jaki kiedykolwiek widziałam na ten temat. Dzięki za uznanie tego za NORMALNE!
Zaczekaj - ludzie nie upewniają się, że wszystko jest czyste? Ja szoruję części ciała, jakbym przedstawiała je samej królowej na złotym talerzu
Jesteś bardzo miła! Widziałam tutaj zbyt wielu estetów naśmiewających się ze swoich klientów w opowieściach o takich rzeczach! Wszyscy jesteśmy ludźmi!!
Więcej o: