Ola Żebrowska świętuje 14. rocznicę ślubu i przeprasza. Internautka: Przestańcie się ośmieszać

Aleksandra Żebrowska po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Tym razem podzieliła się zdjęciem, które opublikowała z okazji rocznicy swojego ślubu. - "Jak na Titanicu", "Proponowałabym popracować jeszcze na sztukach niewieścich" - komentują rozbawione internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 384 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego z dużą dozą dystansu na swoim profilu porusza wiele różnych tematów. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, luz i ogromne poczucie humoru. 

Zobacz wideo Czy młodym Polakom dobrze żyje się w Polsce?

Aleksandra Żebrowska świętuje na Instagramie 14. rocznicę ślubu

Aleksandra i Michał Żebrowscy świętowali ostatnio 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji Ola Żebrowska opublikowała na swoim instagramowym profilu post. - 14 lat pełnienia funkcji żony. Przepraszam Was za wszelkie niedociągnięcia - napisała. - Nie pamiętam niedociągnięć - skomentował Michał Żebrowski.

 

Internautki o poście Oli Żebrowskiej: "Najnormalniejsza, najsympatyczniejsza i najpiękniejsza para"

Pod postem Oli Żebrowskiej pojawiło się wiele komentarzy od internautek. - Przestańcie się ośmieszać - napisała jedna z osób. Większość jednak po raz kolejny doceniła jej poczucie humoru i wykazała się równie dużym dystansem.

No brawo Kochani! Tylko niech Wam nie przyjdzie do głowy z tego powodu się rozbierać
Uwielbiam to poczucie humoru
Oj tam, oj tam. Mąż "idealny", Żona z "niedociągnięciami", toż to przecież przeciwieństwa się przyciągają ;) Wszystkiego naj
Jak na Titanicu
Proponowałabym popracować jeszcze na sztukach niewieścich
Cudownych kolejny lat - w miłości, z humorem i takim dystansem do świata jaki macie
Uwielbiam Panią
Najnormalniejsza, najsympatyczniejsza i najpiękniejsza para tego świata. Ja was po prostu kocham

- piszą.

Więcej o: