Poślubiła milionera z Dubaju. 23-latka pokazała, co chce od niego, gdy zajdzie w ciążę

Poślubiła milionera z Dubaju i na co dzień chwali się w sieci swoim luksusowym życiem. Ostatnio 23-latka pokazała, czego oczekuje od swojego męża, gdy tylko zajdzie w ciążę. Nowy dom, mnóstwo złota i kwiaty każdego dnia to zaledwie początek listy. - Czy to za dużo? - pyta.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Jedzenie w ekskluzywnych restauracjach, zakupy w luksusowych butikach, wypoczywanie na prywatnym jachcie i częste wizyty w salonie piękności. Biorąc pod uwagę filmy, które publikuje na TikToku, tak właśnie wygląda codzienność 23-letniej Lindy u boku milionera z Dubaju. - To już osiem lat razem, a on wciąż traktuje mnie jak królową - napisała pod jednym ze swoich postów. 

Zobacz wideo Czy młodym Polakom dobrze żyje się w Polsce?

Żona milionera z Dubaju pokazała, co chce dostać od męża, gdy zajdzie w ciążę

Ostatnio na swoim profilu udostępniła filmik, w którym pokazała wszystko to, co spodziewa się dostać w prezencie od męża, gdy zajdzie w ciążę. Na liście znalazły się takie rzeczy, jak pierścionek z diamentem w kolorze nawiązującym do płci dziecka (różowy, jeśli będzie to dziewczynka, a niebieski, gdy okaże się, że to chłopiec), nowa (większa) rezydencja, róże dosłownie każdego dnia, codzienne wizyty w spa i salonie piękności, nowy inwestycyjny apartament, torebka Kelly i Birkin marki Hermes, Lamborghini, mnóstwo złota i nowego Mercedesa Klasy G. - Czy to za dużo? - zapytała w opisie.

Wideo obejrzane zostało ponad 1,3 mln razy, a pod postem pojawiło się wiele różnych komentarzy od internautek:

Chciałam cię obrazić, ale potem zdałam sobie sprawę, że to tylko moja zazdrość
Każda kobieta zasługuje na to, ryzykując swoje życie, aby sprowadzić nowe na ten świat
Zdrowe dziecko jest tym, czego powinniśmy oczekiwać, kiedy zachodzimy w ciążę
Ja spodziewałam się, że przytyję i właśnie to dostałam
To wcale nie jest zbyt wiele
Proszę adoptujcie mnie

- piszą.

23-letnia żona milionera z Dubaju o minusach swojego życia

Jak twierdzi Linda, jej życie wcale nie jest tak beztroskie i pozbawione wad, jak się ludziom wydaje. W jednym z filmików 23-latka postanowiła przedstawić "największe wady bycia żoną milionera". Wśród wymienianych przez nią przykładów znajduje się m.in.: strach przed obrabowaniem, konieczność ciągłego dbania o swój wygląd, dostawanie wielu prezentów, ciągłe podróże czy zazdrość o inne kobiety.

Więcej o: