Panna młoda przesadziła na weselu? "O mój Boże", "Niezręcznie robić coś takiego"

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia w życiu dwóch zakochanych w sobie osób. Równie ważny jak sama ceremonia jest także pierwszy taniec. Na tym weselu panna młoda postanowiła zrobić niespodziankę i zatańczyła dla męża. Choreografia była odważna.

Jakiś czas temu na social mediach oraz na serwisie YouTube krążył filmiki z pewnego wesela. Nagranie w sieci wywołało wiele kontrowersji, a użytkownicy podzielili się na dwa teamy. Dla niektórych pierwszy taniec nie powinien tak wyglądać, a według innych panna młoda wpadła na świetny i oryginalny pomysł. Występ kobiety na pewno zapadnie na długo w pamięci gości, męża i nie tylko. 

Zobacz wideo Zapytaliśmy mieszkańców Opola, ile wypada dawać do koperty na wesele

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Panna młoda zaskoczyła wszystkich na weselu. Mąż nie spodziewał się takiej niespodzianki

Wideo, na którym panna młoda tańczy dość odważną choreografię przed swoim mężem i całą salą gości w mgnieniu oka stało się viralem. Młoda kobieta przełamała wszystkie schematy i pokazała, jak świetnie potrafi się ruszać w skąpym stroju przed swoim ukochanym. Co ciekawe w tle za nią pojawiło się kilka innych tancerek, jednak ich sukienki nie były aż tak wyzywające i prawdopodobnie były to jej przyjaciółki, które chciały udzielić wsparcia podczas występu i zrobić z niego jeszcze większe show.

Tak nietypowa niespodzianka według wielu osób powinna zostać przedstawiona drugiej połówce np. w sypialni już po ceremonii, a nie w jej trakcie tuż obok wszystkich cioć, wujków, mam i babć. Okazuje się, że na takie pomysły decyduje się coraz więcej kobiet i z pewnością z czasem każde pokolenie zacznie to akceptować. Pod filmikiem na YouTube możemy przeczytać komentarze, w których widać, jak podzielone są zdania internautów: 

Trzeba przyznać - to jest super!  Podobało mi się, jak wszystko było zgrane w czasie z muzyką
Wstyd zrobić to na weselu
 

Nietypowe atrakcje weselne. W ten sposób zaskoczysz gości

Wiemy już, że jedną z takich atrakcji jest taniec solo dla drugiej połówki, jednak co jeszcze można przygotować na ceremonię, aby zaskoczyć każdą osobę na sali? Coraz częściej pary młode decydują się na pokazy iluzjonistów. Sam ślub i wesele z pewnością będzie już magiczne, ale warto dodać jeszcze szczyptę magii i sprawić, że najbliżsi będą się świetnie bawić i wspominać tę uroczystość latami.

Więcej o: