Patricia Kazadi od lat nosi doczepy na głowie i mocny makijaż. A jak wygląda bez?

Długie, krótkie, proste, kręcone, ciemne, blond... Patricia Kazadi nie boi się eksperymentować z włosami oraz swoim wyglądem. Na jej głowie często zobaczyć można fryzury zrobione przy użyciu doczepów oraz mocny makijaż. A jak wygląda bez tego? Niektórzy będą zaskoczeni!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Patricia Kazadi aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 271 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Na swoim profilu porusza nie tylko tematy związane z jej działalnością muzyczną, lecz także bardziej lifestyle'owe, w tym te związane z samoakceptacją. Choć Patricię Kazadi często zobaczyć można w pełnym makijażu oraz idealnie dopracowanej fryzurze, jest jedną z tych gwiazd, która absolutnie nie ma problemu z pokazywaniem się w sieci w naturalnej wersji.

Zobacz wideo Pani Monika poprawia humor klientom opaskami do włosów. "Specjalnie przychodzą zobaczyć"

Patricia Kazadi bez makijażu i doczepianych włosów

Doczepy oraz peruki nosi wiele znanych osób. Pozwalają one zagęścić włosy czy drastycznie zmienić swoją fryzurę, bez obawy o swoje naturalne kosmyki. Jedną z osób, która korzysta z tych możliwości jest właśnie Patricia Kazadi. Gwiazda przez lata obecności w show-biznesie przyzwyczaiła nas do częstej zmiany fryzury oraz mocnego makijażu na scenie czy czerwonym dywanie. Krótsze, dłuższe, ciemne, blond, fale, loki, grzywka, warkoczyki, kucyki... Na instagramowym profilu Patrici Kazadi znaleźć można jednak wiele zdjęć, na których pozuje w swoich naturalnych, średniej długości kręconych włosach i bez grama makijażu. 

 

Internautki oraz internauci nie kryją zachwytu, a pod zdjęciami, na których pokazuje się w naturalnych włosach i bez makijażu pojawia się wiele komentarzy:

Genialnie wyglądasz
Jesteś przepiękna
Ekstra
OMG śliczna
Coraz piękniejsza
Śliczna, że brak mi słów

- piszą.

Patricia Kazadi o samoakceptacji

W zeszłym roku Patricia Kazadi wzięła udział w instagramowej zabawie prawda/fałsz, podczas której potwierdzała lub zaprzeczała założeniom fanek i fanów na jej temat. Jedno z nich dotyczyło tego, że Patricia kocha siebie i akceptuje w 100 proc. - Jestem dumna z pracy, którą wykonałam i siły, która pozwoliła mi przejść przez wiele doświadczeń w bardzo młodym wieku. I czuję ogromny progres na polu priv i zawodowym. Zdarza się jeszcze czasami, że zdanie na mój temat innych osób potrafi zachwiać moją stabilność w poczuciu własnej wartości. Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się to przepracować - odpowiedziała wówczas.

Więcej o: