Te gwiazdy nie utrzymują kontaktów z ojcami. "Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką"

Dzisiejsze święto to idealna okazja, aby podziękować ojcom za opiekę i wychowanie. Jednak nie wszyscy mogą to zrobić. Niektóre gwiazdy mają trudną relację z ojcami, a ich stosunki są dalekie od zażyłych.

W Dzień Ojca gwiazdy chętnie dzielą się fotografiami rodziców, ale niektóre celebrytki otwarcie mówią o tym, że ich relacja z ojcem jest trudna. Joanna Koroniewska, czy Klaudia El Dursi od dawna nie utrzymują kontaktów z rodzicem. 

Zobacz wideo Dzień Ojca. Wojciech Szczęsny bawi się z Liamem

Konflikt Joanny Opozdy z ojcem śledziła cała Polska. Miało dojść do rękoczynów 

Relacja Joanny Opozdy z ojcem była szeroko komentowana w mediach, kiedy w konflikt z teściem wszedł ówczesny partner aktorki, Antonii Królikowski. Miało dojść do rękoczynów, a nawet padały strzały. Dariusz Opozda chętnie wypowiadał się w mediach na temat relacji z córką i matką Joanny, a także żalił się na temat braku kontaktu z wnukiem. Joanna Opozda starała się tonować emocje, a w jednym z oświadczeń zamieszczonych na Instagramie napisała, że odcina się od ojca i nie miała wpływu na to, w jakiej rodzinie przyszła na świat.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

 

Kayah o trudnej relacji z ojcem. "Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką"

Piosenkarka została porzucona przez ojca, gdy miała 11 lat. Mężczyzna zostawił rodzinę dla innej kobiety i chociaż Kayah dziś przepracowała problemy z dzieciństwa, przyznaje, że odejście ojca mocno wpłynęło na dorosłe życie. — Nie miałam, według niego, ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką — powiedziała w jednym z wywiadów.

Po latach kontakt z ojcem nieco się poprawił, lecz mężczyzna do dziś nie widział córki na scenie. — Kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść — wyjawiła.

 

Joanna Koroniewska została porzucona przez ojca. Nie pomógł rodzinie, gdy matka zachorowała na raka

Ojciec Joanny Koroniewskiej wyjechał do Niemiec, porzucając rodzinę. Wychowywana przez matkę aktorka do dziś ma do niego żal o to, że nie pomagał rodzinie, gdy matka zachorowała na nowotwór. Mężczyzna próbował odnowić kontakty z córką, lecz relacje były tak chłodne, że nie otrzymał zaproszenia na ślub. Nie miał również okazji, aby poznać wnuczek.

 

Klaudia El Dursi stosunku do ojca. "Tak naprawdę mało go pamiętam"

Trudną relację z mieszkającym w Libanie ojcem ma również Klaudia El Dursi. Prezenterka została wychowana przez matkę i ojczyma pochodzącego z Polski.

 

W wywiadach przyznaje, że przepracowała trudną sytuację i dziś cieszy się wspaniałą rodziną, w której ma wsparcie. — Tak naprawdę mało go pamiętam. Mam już do niego obojętny stosunek. Nie czuję żadnego żalu, złych emocji — powiedziała w rozmowie z "Faktem". 

Więcej o: