81-letnia Agnieszka Fitkau-Perepeczko zachwyca formą. Tylko spójrzcie na jej nowe zdjęcia!

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w maju 2023 roku skończyła 81 lat. Aktorka wciąż zachwyca olśniewającą urodą i świetną formą. Artystka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie, gdzie regularnie publikuje zdjęcia z różnych momentów swojego życia. Tak było i tym razem.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Aktorka opublikowała fotografie ze swoich spotkań w Warszawie na świeżym powietrzu. Na jednym z nich pozuje przy stoliku w restauracji "Charlotte" na warszawskim Placu Zbawiciela. Agnieszka Fitkau-Perepeczko wręcz promienieje. Luźne, letnie stylizacje oraz starannie dobrana, finezyjna biżuteria zdecydowanie podkreślają jej wyjątkową urodę.

Pięknie pani wygląda
Piękne obie panie
Pani Agnieszko, tak trzymać. Wszystkiego najlepszego

- czytamy w komentarzach pod postem aktorki.

 

Gwiazda opublikowała także zdjęcie z Qchni Artystycznej w Zamku Ujazdowskim, na którym pozuje w pięknym, stylowym, słomkowym kapeluszu w kolorze turkusowym. Szczegół ten także nie umknął uwadze obserwujących. "Gdzie kupiłaś taki świetny kapelusz?" - pada w jednym z komentarzy. "Zawsze piękna. Zawsze na luzie i zawsze jest uśmiech" - dodaje inna osoba.

 

Aktorka cieszy się życiem i ma duży dystans do negatywnych komentarzy. Wcześniej wrzuciła do mediów społecznościowych kadr, jak wsiada do swojej czerwonej Hondy, z której - jak napisała -  "wyśmiewają się tabloidy". Jeszcze wcześniej natomiast, pochwaliła się wycieczką do Wrocławia i również ciekawą stylizacją. Artystka miała na sobie dodającą wdzięku oraz pięknie modelującą ramiona czarną bluzkę "hiszpankę" i czapkę z daszkiem z napisem "I love haters".

Agnieszka Fitkau-Perepeczko, gwiazda kultowych filmów i seriali

Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest jedną z ikon polskiego kina. Aktorka teatralna i filmowa publikowała również felietony na łamach miesięcznika "Magiczna Quchnia". Wydała też książkę pod tytułem "Fascynacje kulinarne gwiazd".

Rolą, która w ostatnim czasie przyniosła jej duży rozgłos, była postać Simony Muller w popularnym serialu "M jak Miłość". Jak zaś wyglądały jej aktorskie początki? Agnieszka Fitkau-Perepeczko w 1966 roku ukończyła warszawską Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. Przez następną dekadę występowała na deskach Teatru Komedia, a także w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Rozmaitości w stolicy. Można było podziwiać ją w legendarnych już, kultowych polskich komediach takich, jak m.in. "Nie lubię poniedziałku" oraz" Nie ma róży bez ognia".

Aktorka zagrała też w australijskim serialu "Więźniarki". W 1981 roku bowiem artystka przeniosła się do Australii, gdzie podjęła również pracę jako fotografka. Agnieszka Fitkau-Perepeczko przez lata była żoną Marka Perepeczko. Niestety, ich miłość przerwała śmierć aktora w 2005 roku. Mężczyzna ten był, jak podkreślała w wielu wywiadach, największą miłością jej życia. 

Źródła: Instagram/Facebook

Więcej o: