Związek Wojewódzkiego z Markowską kwitnie? Pochwalili się wspólnym zdjęciem

Początkowo parę widywano razem, jednak wieści o ich związku nie były potwierdzone. W końcu jednak Anna Markowska, modelka i finalistka 7. edycji "Top Model" wyznała, że ją i Kubę Wojewódzkiego łączy bliska relacja. Mimo pojawiających się w ostatnim czasie plotek na temat ich rozstania, dziennikarz opublikował zdjęcie, które rozwiało wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kuba Wojewódzki, samozwańczy "król TVN" oraz modelka Anna Markowska od dłuższego czasu są razem. W ostatnich dniach w mediach pojawiały się jednak pogłoski na temat tego, że para się rozstała. Wszelkie wątpliwości rozwiał sam dziennikarz, który opublikował na Instagramie ich wspólne zdjęcie. 

Zobacz wideo Sprawdzamy stosunek jakości do ceny w restauracji Kuby Wojewódzkiego

W gąszczu wątpliwości 

Początkowo nikt nie był do końca pewny, co łączy Kubę Wojewódzkiego i młodszą o 30 lat Annę Markowską, modelkę i finalistkę 7. edycji programu "Top Model". Dziennikarz słynie bowiem z podsycania plotek i kontrowersji na swój temat oraz wysyłania mylnych bądź przesączonych ironią komunikatów. Podobnie było i tym razem - wątpliwości postanowiła jednak rozwiać jego wybranka. Pod koniec ubiegłego roku gwiazda wyznała w rozmowie z jastrzabpost.pl:

Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać - stwierdziła. Modelka została zapytana również o ewentualne zaręczyny. - Ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby - podsumowała krótko. 

Związek wkroczył na wyższy poziom?

W ostatnim czasie pojawiało się jednak coraz więcej domysłów na temat tego, że para się rozstała. Kadr, który opublikował Kuba Wojewódzki w mediach społecznościowych, pokazuje jednak, że jest inaczej. Dziennikarz postanowił bowiem pochwalić się wspólnym zdjęciem z ukochaną z koncertu Red Hot Chilli Peppers.

 

Niektórzy internauci snują domysły w komentarzach, że jest to przejaw "wejścia związku na wyższy poziom". Pod fotografią, na której widzimy, jak prezenter obejmuje swoją wybrankę, znalazło się również miejsce na dość osobliwy wpis: "Lubię imprezy, na których to nie ja jestem główną atrakcją" - napisał z ironią Wojewódzki. 

Więcej o: