Nawet 5 sztuk za 9,99 zł! Niepowtarzalny zestaw z Biedronki. Inne komplety dostępne w Ikei i Lidlu

Od wczoraj w sklepach Biedronki dostępne są bardzo praktyczne zestawy do kuchni, które przydadzą się w niejednym domu. Porównywalne produkty znaleźliśmy w Lidlu oraz Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kuchnia to miejsce, które człowiek odwiedza praktycznie każdego dnia. W skład jej wyposażenia wchodzą oczywiście urządzenia, takie jak lodówka, zlew czy mikrofala, ale do tej kategorii można zaliczyć również dużo mniejsze, jednak przydatne i praktyczne przedmioty. To m.in. pojemniki na żywność, czyli coś, bez czego wiele gospodyń domowych nie wyobraża sobie funkcjonowania w kuchni.

Zobacz wideo Nie wyrzucaj fusów od kawy. Zobacz, do czego mogą ci się przydać

Zestaw pojemników z Biedronki. Piorunująco niska cena

W aktualnej ofercie Biedronki w zakładce "Funkcjonalny Dom" znalazł się zestaw pojemników na żywność, który od czwartku 22 czerwca dostaniemy w bardzo okazjonalnej cenie. Do wyboru otrzymaliśmy kilka wariantów składających się z różnej ilości pojemników o odmiennych rozmiarach. Wszystkie z produktów nie zawierają bisfenolu A, a dodatkowym ułatwieniem jest fakt, że bez obaw można myć je w zmywarce.

zestaw z Biedronkizestaw z Biedronki screen biedronka.pl

Lidl i tamtejszy komplet podobnych produktów. Bardzo użyteczny

Takie pojemniki doskonale sprawdzą się podczas codziennego przygotowania potraw do pracy czy szkoły, ale równie dobrze można wykorzystać je np. w trakcie pikniku. Na stronie internetowej Lidla znalazłem zestaw, w którym znajdziemy cztery sztuki w rozmiarach XS, S, M i L. Każdy z nich posiada silikonową uszczelkę odpowiedzialną za utrzymanie smaku danej potrawy. Pojemniki można ułożyć w stos, oszczędzając tym samym sporo miejsca w kuchennych szafkach.

zestaw z Lidlazestaw z Lidla screen lidl.pl

Czy Ikea sprzedaje podobne zestawy? Jak najbardziej

Nic dziwnego, że w ofercie Ikei również znajdziemy wiele zestawów pojemników na żywność. W tym od marki PRUTA znajduje się aż 17 elementów. To idealne przedmioty do przechowywania jedzenia w lodówce czy zamrażarce. Spokojnie można stosować je także w mikrofalówce czy zmywarce. Uroczego wyglądu nadają im zielone pokrywy.

zestaw z Ikeizestaw z Ikei screen ikea.com

Więcej o: