Agnieszka Kaczorowska zdradza sekret swojej figury. Wygląda lepiej niż przed ciążą

Agnieszka Kaczorowska w ostatnim czasie przeszła imponującą metamorfozę. Gwiazda wprost zachwyca swoją nienaganną sylwetką, a warto wspomnieć, że urodziła dwójkę dzieci. Obecnie aktorka prezentuje świetną formę i bardzo dba o każdy aspekt swojego zdrowia i relację z własnym ciałem, o czym regularnie wspomina na Instagramie.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska o swoim życiu, kiedy została matką. "Bardzo się zmieniłam pod wpływem macierzyństwa"

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. W 2019 roku na świat przyszła jej druga córka. To właśnie po narodzinach drugiego dziecka aktorka poczuła, że chciałaby zmienić coś w swoim wyglądzie. Od tego czasu udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów. 

W styczniu 2023 roku postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i podzieliła się ze swoimi fanami kilkoma przemyśleniami dotyczącymi swojej drogi. Opublikowała post na Instagramie, w którym wyznała między innymi, że pytanie "Jak ty tak schudłaś?" w ostatnim czasie było jednym z tych, której najczęściej do niej kierowano.

Agnieszka Kaczorowska olśniewa nienaganną sylwetką. Zdradziła, że "nie było łatwo..."

"Otóż zajrzałam do swojej głowy i serca… i mocno popracowałam nad tym, co wymagało uwagi. Nic się nie zadziało za pstryknięciem palca. Nie będę Wam mydlić oczu, nie było łatwo, czasem bardzo bolało…Jednak było WARTO, ponieważ odzyskałam wolność" - napisała aktorka.

"Byłam też kiedyś na bardzo przełomowym dla mnie szkoleniu rozwojowym, które rozpoczęło proces mojej ogromnej przemiany" - dodała.

 

We wcześniejszym wpisie z grudnia 2022 roku przyznała z kolei, że "to właśnie nasze ciało niesie nas przez to życie".

Warto o nie zadbać. Niekoniecznie podążając za modą czy oczekiwaniami z zewnątrz. W zgodzie ze sobą. Gdy działamy podążając za swoimi prawdziwymi potrzebami, to ciało nam dziękuje zdrowiem, sprawnością i wyglądem

- napisała. W innym poście, również z grudnia 2022 r., zamieściła swoje zdjęcia "przed i po" metamorfozie, zapraszając jednocześnie na swojego live'a. "Nie dam Wam żadnej diety cud czy zestawu ćwiczeń, który zmienił moje ciało. Będzie znacznie bardziej od strony #mentalpower" - zapowiadała wtedy.

 

W kwietniu br. z kolei wyznała, że wypróbowała w swoim życiu wiele różnych diet, ale najważniejsze było wsłuchanie się w potrzeby własnego ciała, co ostatecznie pomogło jej uzyskać upragnione rezultaty. "Byłam w życiu na tysiącach różnych diet… jako sportowa tancerka, jako kobieta… aż do momentu, kiedy nauczyłam się słuchać swojego organizmu i przestałam się katować" - wspominała.

 
Od kilku lat jem wszystko… na co mam ochotę, w takiej ilości, jaka jest dla mnie najlepsza. Słucham siebie i sprawdzam, czego TERAZ, DZIŚ potrzebuję. Nie zabraniam sobie niczego. Jem zawsze z wdzięcznością i przyjemnością. Czasem nie jem, gdy nie chce mi się jeść. Staram się nigdy nie być głodna. Czuję się lekka, pełna energii i atrakcyjna dla siebie. Jestem zdrowa. Moja relacja z własną fizycznością jest doskonale zaopiekowana. Już nie mam kompleksów. Kocham swoje ciało. Kocham siebie. To wszystko wynik pracy ze sobą. Było warto, aby żyło się w swoim ciele tak dobrze!

- stwierdziła we wpisie z 18 kwietnia br.

Agnieszka Kaczorowska jest popularną polską aktorką, tancerką, choreografką, prezenterką telewizyjną oraz osobowością medialną. Największy rozgłos przyniosła jej rola w znanym serialu "Klan", w którym już od 1999 roku wciela się w postać Bożeny. Jest też zwyciężczynią  trzeciej edycji programu rozrywkowego "Taniec z Gwiazdami".

Źródło: Instagram

Więcej o: