30 lat temu żona Jarosława Kreta wyszła za niego na złość ojcu. "Zastanawiała się, czy dobrze zrobiła"

Jarosław Kret zasłynął w mediach wieloma romansami i burzliwymi rozstaniami, jednak przed ślubnym ołtarzem stanął tylko raz w życiu. Kim była jego wybranka? I dlaczego małżeństwo zakończyło się fiaskiem?

Prezenter był w związku z Agatą Młynarską, a także z Beatą Tadlą, z którą rozstanie było szeroko komentowane w mediach. Nie każdy jednak wie, że trzydzieści lat temu dziennikarz był w związku małżeńskim, jednak zakończył się on rozstaniem.

Zobacz wideo Beata Tadla ze łzami w oczach o mężu. "Otacza mnie taką opieką, jakiej nigdy nie zaznałam"

Jarosław Kret o swoim małżeństwie. "Nie myślałem poważnie o związku"

Urodzony w 1963 roku Jarosław Kret zaczynał karierę w stołecznych gazetach, a w 1993 roku został zatrudniony jako prezenter i reporter Nowej Telewizji Warszawa. Rok później rozpoczął współpracę z TVP1 i wziął ślub z Edytą Mikołajczyk, dziennikarką, którą poznał w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym. Związek przetrwał trzy lata i zakończył się rozstaniem. Powody, dla których małżeństwo nie przetrwało, wydają się zaskakujące. W jednym z wywiadów prezenter zasugerował, jakoby ślub miał być zemstą na ojcu Edyty. Dziewczyna miała rozstać się ze szkolnym chłopakiem, co nie spodobało się jej ojcu, który namawiał ją do powrotu. — Miałem 26 lat, może 28 lat, ale mentalnie raptem 18. Następnego dnia już się zastanawiała, czy dobrze zrobiła. A i ja nie myślałem poważnie o związku — wspominał po latach. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl 

Związki Jarosława Kreta kończyły się burzliwymi rozstaniami. "Nagle wyszedłem z domu Agaty i... nie wróciłem"

Według Jarosława Kreta to Edyta zakończyła związek, ponieważ postanowiła wrócić do byłego chłopaka. — Gdy znów pojawił się na horyzoncie, powiedziała "do widzenia". I wbrew temu, co się o mnie mówi, to nie ja, a ona mnie zostawiła — wyjaśnił. Po rozwodzie Kret wiązał się z wieloma kobietami, między innymi z Agatą Młynarską, lecz ta relacja również nie przetrwała. — Nagle wyszedłem z domu Agaty i... nie wróciłem już. Nic nie wziąłem. Moje rzeczy nadal tam są — wspominał w jednym z wywiadów. Prezenter ma syna, Franciszka z Małgorzatą Kosturkiewicz, z którą w atmosferze skandalu rozstał się na łamach prasy. Od 2013 do 2018 roku był związany z Beatą Tadlą, ale znajomość zakończyła się kolejnym rozstaniem na dzień przed rozpoczęciem nagrań do programu "Taniec z gwiazdami", w którym oboje brali udział. W wyniku medialnej afery i wsparcia widzów Beata Tadla doszła do finału i wygrała ósmą edycję programu. Jarosław Kret otwarcie krytykuje instytucję ślubu i zapewnia, że nie zamierza wstępować w związek małżeński z żadną kobietą. — Żyjemy w świecie, w którym zmierzamy do bardzo dużego równouprawnienia, gdzie kobieta jest na równej pozycji z mężczyzną. W związku z tym zawieranie ślubów jest bez sensu — przekonuje

Więcej o: