Tak świetnego kompletu w Biedronce jeszcze nie było! Szkło hartowane, nierdzewna stal. Inne w Ikei i Lidlu

W sklepach Biedronki pojawił się komplet, który od razu przykuł moją uwagę. Uzupełni on niemal każde kuchenne wyposażenie. Podobne znajdziemy w Lidlu oraz Ikei.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Czy sklepach Biedronki można kupić jedynie produkty spożywcze? Okazuje się, że nie. Dyskont regularnie zasypuje swoich klientów także innymi propozycjami. Obok ubrań czy urządzeń ogrodowych znalazły się funkcjonalne komplety solidnych i starannie wykonanych garnków. Porównywalne przedmioty oferują również sieci Ikea oraz Lidl.

Zobacz wideo Jak pozbyć się papierosowego zapachu z mieszkania? Oto nasze myki

Bardzo praktyczny zestaw z Biedronki. Wielka okazja

Posiadanie odpowiednich i trwałych garnków to podstawa kuchennego wyposażenia, która znacznie ułatwia pracę podczas przygotowywania posiłków. Jeśli w twoim komplecie brakuje kilku sztuk, w najbliższych dniach odwiedź jeden ze sklepów Biedronki.

Znajdziemy tam zestaw, który składa się z trzech sztuk o pojemności 1,8 l, 2,5 l oraz 3,3 l. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a do stworzenia pokrywek wykorzystano hartowane szkło. Produktów można używać we wszystkich rodzajach kuchenek, także indukcyjnych.

komplet z Biedronkikomplet z Biedronki screen biedronka.pl

Lidl także sprzedaje komplety garnków. Energooszczędne gotowanie

Na stronie internetowej Lidla widnieje komplet garnków marki ERNESTO, który gwarantuje równomierne i szybkie nagrzewanie oraz energooszczędne gotowanie. W skład tamtejszego kompletu również wchodzą trzy elementy wykonane ze stali szlachetnej. Warto dodać, że garnki bez obaw można czyścić przy pomocy zmywarki.

zestaw z Lidlazestaw z Lidla screen lidl.pl

W Ikei znajdziesz wszystko. Także garnki

W kuszącej cenie można również nabyć komplet z popularnej w Polsce sieci Ikea. Znajdziemy w nim aż 6 garnków z nierdzewnej stali, dzięki którym gotowanie stanie się szybkie i przyjemne. Ich szerokie dna sprawiają, że elementy nagrzewają się błyskawicznie, a a temperaturę można regulować w zależności od rodzaju gotowanej potrawy.

zestaw z Ikeizestaw z Ikei screen ikea.com

Więcej o: