Zostawiła 16-miesięczną córkę w domu na 10 dni i wyjechała na wakacje. Gdy wróciła, dziecko nie żyło

Matka z Ohio została postawiona w stan oskarżenia w związku ze śmiercią swojej 16-miesięcznej córki. Maluch zmarł po tym, jak rzekomo został sam w domu przez 10 dni, gdy 31-latka wyjechała na wakacje.

Do tragedii doszło w Stanach Zjednoczonych w stanie Ohio. Funkcjonariusze policji z Cleveland zostali wezwani do domu przy West 97th Street. Na miejscu znajdowała się roczna dziewczynka, Jailyn Candelario. Niestety na pomoc było już za późno.

Zobacz wideo Rekordowe zarobki banków mimo wakacji kredytowych. Jak to możliwe?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zostawiła 16-miesięczną córkę samą na 10 dni. W tym czasie pojechała na wakacje

31-letnia Kristel Candelario 16 czerwca, po powrocie do domu w Cleveland w Ohio, stwierdziła, że jej córka, Jailyn jest "skrajnie odwodniona" i nieprzytomna. Policja poinformowała, jak podaje NBC News, że gdy dotarła na miejsce "nie było oznak urazu", a dochodzenie przeprowadzone przez biuro lekarza sądowego hrabstwa Cuyahoga ujawniło, że "dziecko zostało pozostawione samo i bez opieki przez około 10 dni, a następnie zmarło". Służby ratownicze stwierdziły zgon 16-miesięcznej dziewczynki. Władze podały także, że kojec Jailyn był wypełniony "brudnymi kocami i wyściółką dolną, nasyconą moczem i kałem".

Z zeznań 31-latki wynika, że w czasie, gdy maluch został pozostawiony bez opieki, Candelario spędzała wakacje w Puerto Rico i Detroit. Nie jest jasne, dlaczego matka nie poprosiła nikogo o pomoc, w opiece nad dzieckiem podczas podróży. W związku z tymi doniesieniami kobieta została aresztowana i oskarżona o morderstwo. 

Miejscowa społeczność nie może pogodzić się z tragedią. Sąsiedzi są zrozpaczeni

Z informacji przekazywanych przez magazyn People, wiadomo, że sąsiedzi byli wstrząśnięci tą wiadomością. Wielu twierdziło, że wcześniej opiekowało się maluchem i żałowało, że Candelario i tym razem nie poprosiła ich o pomoc.

Naprawdę nie zasłużyła na to, co ją spotkało. Była niesamowita, naprawdę urocza i bardzo za nią tęsknię.
Więcej o: