Prezenterka TVP zapozowała nad basenem. W komentarzach zachwyt. "Bogini"

Jedna z najpopularniejszych gwiazd Telewizji Polskiej Anna Popek pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami na Instagramie. Tym razem zaprezentowała swoją nienaganną sylwetkę nad basenem, pokazując się w stroju kąpielowym. Przy okazji zaapelowała też do obserwujących ws. tegorocznych wakacji.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Anna Popek opowiedziała, dlaczego zniknęła z TVP

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" rzadko udziela wywiadów i raczej unika pojawiania się na okładkach kolorowych magazynów, ale za to regularnie dzieli się chwilami ze swojego życia w mediach społecznościowych i pozuje do zdjęć w różnych, wyszukanych stylizacjach. Chwali się urywkami nie tylko z życia zawodowego, ale również tym, jak spędza czas wolny.

W niedzielnym poście na Instagramie, Anna Popek zapozowała w białym stroju kąpielowym, publikując typowo wakacyjne zdjęcie z wypoczynku nad basenem. Przy okazji zaapelowała też do swoich obserwujących w ważnej sprawie. Gwiazda TVP nawiązała do zachowania ostrożności podczas urlopu nad wodą.

Anna Popek pozuje nad basenem. Ma też ważny apel do fanów

"Wakacje już się rozpoczęły i takie upalne dni jak dziś, dopiero przed nami. Woda daje nam relaks, ochłodę, wypoczynek, radość. Ale także zabija" - napisała prezenterka Telewizji Polskiej.

Proszę, uważajcie na siebie- uczcie się pływać, podchodzicie do wody z szacunkiem, spokojem i na trzeźwo! Chcę, żebyśmy spotkali się po wakacjach w pełnym składzie. Dobrej niedzieli!

- zaapelowała.

Fani wpadli w zachwyt nad jej nowym zdjęciem, czego wyraz dali w komentarzach zamieszczonych pod fotografią. "Pani Anno, pani jest synonimem kobiecości, elegancji, klasy, urody i stylu. Jest pani wspaniała. Wszystkiego najlepszego" - napisał jeden z komentujących. "Wszystkiego dobrego, "Wspaniałych wakacji Aniu", "Dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności zawodowej i osobistej" - prześcigają się w życzeniach obserwujący. W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Ulala!
Wyglądasz pięknie i uroczo
Bogini!
Jak zwykle piękna
Jesteś śliczną, bardzo zgrabną kobietą
Ślicznie wyglądasz jak zwykle
Fantastica
Jak ładnie

Źródło: Instagram

Więcej o: