Gwiazda "Gogglebox" zrzuciła blisko 40 kg i chwali się niesamowitą przemianą. "Nie chudnij już"

Znana z "Gogglebox" Agnieszka Kotońska zapozowała na Instagramie w obisłych, czarnych leginsach. Gwiazda kolejny raz pokazała efekty swojej niesamowitej metamorfozy, prezentując szczupłem wysportowane nogi oraz płaski brzuch. Swoją motywacją do zdrowego trybu życia zaraża na Instagramie innych. Tym razem niektórzy obserwujący stwierdzili, że 46-latka schudłą już "za dużo". "Pani Agnieszko, jest bomba!" - piszą z kolei fani celebrytki podkreślając, żeby nie przejmowała się internetowymi krytykami.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pokazała fragment filmu z wesela

Uwielbiana przez widzów gwiazda programu TTV "Gogglebox" w ostatnim czasie przeszła imponującą metamorfozę. Celebrytka schudła blisko 40 kilogramów w dwa lata, schodzą z wagi wynoszącej ponad 100 kg. W pewnym momencie Agnieszka Kotońska uświadomiła sobie, że chce zawalczyć o swoje zdrowie i pozbyć się nadwagi. Mówiła o tym zresztą otwarcie, m.in. na swoim Instagramie:

Od ponad dwóch lat żyje inaczej ,oddycham inaczej i czuje się inaczej. Postawiłam sobie wytyczyć nowe plany: systematyczność, silna wola, głowa przestawiona na zdrowy styl życia, determinacja w dążeniu do wymarzonego celu. Pytacie się co mnie skłoniło - widok własnej osoby w lustrze. Niby się akceptowałam, niby lubiłam Agnieszkę z odbicia w lustrze, a jednak coś było nie tak, zakupy w sklepie z ubraniami, gdzie za każdym razem słyszałam 'na panią nie ma rozmiarów' doprowadzały mnie do szalu, wręcz do płaczu

- przyznała w jednym z poruszających wpisów.

"Ale tak naprawę sama byłam sobie winna. Wolałam siedzieć przed telewizorem z chipsami i butelką słodzonego napoju, narzekając, jak ja to mam źle w życiu, niż ruszyć d*** kanapy" - dodała. "Dziś już widzę w lustrze taką siebie, jaką chcę widzieć i w każdym sklepie są na mnie rozmiary" - podsumowała.

 

"Jakby mi ktoś przeszło 2 lata temu powiedział, że będę zdrowo jeść i latać na siłownię z uporem wariata, to zabiłabym go śmiechem. Dobrze, że się wtedy nie miałam z kim założyć o prawą rękę, bo dziś była bym ręki" - żartowała gwiazda.

Fani zachwycają się figurą gwiazdy "Gogglebox". "Zbieram szczękę z podłogi"

Niezwykłą metamorfozę Agnieszki Kotońskiej podziwiają niemalże wszyscy obserwujący. Niedawno celebrytka pochwaliła się nowym zdjęciem, które potwierdza, że nie dość, że 46-latka utrzymuje nienaganną sylwetkę, to w ostatnim czasie prawdopodobnie zrzuciła jeszcze kilka kg. Uczestniczka "Googlebox" zapozowała w dopasowanym czarnej bluzce z ozdobnymi kwiatami i obcisłych czarnych legginsach, które uwydatniają jej płaski brzuch oraz długie, szczupłe nogi.

 

Większość internautów znów popadła w zachwyt, komplementując niesamowitą determinację Agnieszki. "Cudowna i piękna", "Piękna figura", "Kobieta rakieta", "Wow" - czytamy w komentarzach pod postem. "Można dobrze wyglądać? Można!!! Trzeba tylko chcieć... I ty jesteś tego przykładem. Kawał dobrej roboty. Figura do pozazdroszczenia" - napisał jeden z internautów. 

Po prostu petarda
Zbieram szczękę z podłogi
Jej, jaka figura!

- czytamy w większości wpisów.

"Nie chudnij już więcej, plis!"

Niektórzy jednak postanowili podzielić się swoimi "obawami", krytykując nowy wygląd gwiazdy.  Pod postem wywiązała się niemała dyskusja. "Droga Agnieszko, jeśli myślisz, że wyglądasz dobrze teraz, to proszę, udaj się do specjalisty, bo to wygląda bardzo źle. A taka fajna babka już była" - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Aga, ale jesteś szczupła! Nie chudnij już więcej, plis!
Odwaliłaś kawał dobrej roboty z chudnięciem, szacun! Ale nie chudnij więcej, bo jesteś już za szczupła

- można było przeczytać w poszczególnych wpisach. 

"Można stwierdzić, że ludzie komentujący negatywnie tego typu posty cierpią na bardzo popularną przypadłość, nazywaną ładnie 'bólem d***'. Pani Agnieszko, jest bomba" - kontrowała krytykujące wypowiedzi jedna z obserwatorek.

Źródło: Instagram

Więcej o: