Laminacja brwi nie poszła zgodnie z planem. "Dlaczego ktoś ci to zrobił?"

Tiktokerka Ella lubi dbać o urodę, dlatego postanowiła poddać się zabiegowi laminacji brwi. W jednym z nagrań pokazała efekty przed i po. Okazuje się, że raczej nie wszystko poszło po jej myśli, a Ella wydaje się zszokowana uzyskanym rezultatem laminacji.

Laminacja brwi jest zabiegiem, na który decyduje się coraz więcej pań. W trakcie na włoski nakłada się kwas tioglikolowy, który ma za zadanie otworzenie łusek brwi, dzięki czemu stają się bardziej elastyczne i łatwiejsze do ułożenia. Później stylistka (bądź stylista) reguluje brwi do kształtu pasującego do twarzy, a same włoski wizualnie wydają się gładkie. Efekt utrzymuje się około 1 miesiąca. Choć działanie wydaje się bezpieczne i nieszkodliwe, pewna tiktokerka nie spodziewała się efektu, jaki otrzyma. Co istotne, poddała się zabiegowi laminacji brwi po raz pierwszy w życiu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Brwi na mydło. Instrukcja krok po kroku

Poszła na laminację brwi i zaniemówiła z wrażenia. "Więc przyciemniamy je na czarno? Ok"

Tiktokerka Ella (@userhquau2c1xv) lubi dbać o swój wygląd. Kobieta na początku jednego z nagrań wyjaśniła, że nigdy wcześniej nie pozwoliła żadnemu specjaliście dotykać swoich brwi, jednak teraz miało się to zmienić, ponieważ zdecydowała się na laminację włosków. Wcześniejsze zabiegi upiększające robiła w domu sama, ale efekty jej nie zadowalały.

Więc przyciemniamy je na czarno? Ok

- napisała w opisie do nagrania. Na jednym ujęciu Ella tłumaczyła, że podda się zabiegowi laminacji, a na kolejnym pokazała się z zasłoniętymi ustami i wylaminowanymi brwiami. Włoski okazały się wyraźnie ciemniejsze i grubsze, a tiktokerka wydała się mocno zaskoczona efektem i do końca nagrania nie powiedziała już ani słowa.

Internauci pozostawili w komentarzach liczne opinie. "Dlaczego ktoś ci to zrobił?"

Nagranie Elli w zaledwie kilka dni zyskało ponad 209 tys. polubień. Internauci pozostawili pod nim wiele komentarzy, w których wyrazili opinie dotyczące wyglądu nowych brwi tiktokerki. Okazuje się, że mało komu przypadły one do gustu.

Odmawiam uwierzenia, że to jest naprawdę.
Dlaczego ktoś ci to zrobił?
Jako artystka brwi, mówię nie. Mogła nałożyć ciepły odcień na krócej.
Czy to się dzieje naprawdę?
Proszę, powiedz, że dostałaś zwrot pieniędzy.
Więcej o: