Pamiętacie ją z "Big Brothera"? Dla córki opuściła kraj. "Jest lesbijką i nie miała łatwego życia"

Monika Goździalska znana jest widzom z kilku TVN-owskich hitów. Była jedną z najbarwniejszych uczestniczek 3. edycji "Big Brothera", a także 1. edycji "MasterChefa". Na przestrzeni ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Czym się dziś zajmuje?

Monika Goździalska to modelka, celebrytka oraz uczestniczka licznych konkursów piękności. Karierę w show-biznesie rozpoczynała od udziału w 2002 roku w popularnym formacie reality show "Big Brother". Następnie wystąpiła w celebryckiej edycji tego samego formatu telewizyjnego. Po przerwie dała się również poznać jako miłośniczka gotowania w programie "MasterChef". Z biegiem lat zyskała rozpoznawalność, a także określenie jako najbardziej seksownej uczestniczki obu programów, w których wystąpiła.

Zobacz wideo Czy Maja Frykowska wzięłaby dziś udział w reality show?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Monika Goździalska z "Big Brothera". Jak potoczyła się jej kariera?

Na fali popularności zdobytej w programach telewizyjnych, Monika Goździalska nie dała o sobie zapomnieć widzom, biorąc udział w rozmaitych projektach. Na koncie ma udział w wielu konkursach piękności. W 2011 roku reprezentowała Polskę w wyborach Mrs. World, gdzie zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. W 2014 roku wystąpiła w teledysku producenta muzycznego Rozbójnika Alibaby, znanego również jako DJ Robert M. Po udziale w 2012 roku w "MasterChefie" zaczęła również działać jako blogerka, prowadząc własny blog kulinarny. Przez jakiś czas pełniła funkcję dyrektora telewizji ITV. Obecnie, celebrytka skupia się na rozwijaniu swoich pasji.

 

Była uczestniczka "Big Brothera" wyprowadziła się z kraju dla córki. Od kilku lat mieszka w Hiszpanii

Monika Goździalska jest mamą dwójki dzieci: Natalii i Tristana. Kilka lat temu z powodu przykrości, jakie spotkały jej córkę w Polsce, zdecydowała się, na przeprowadzę do Hiszpanii. W 2019 roku uczestniczka programów telewizyjnych ogłosiła za pośrednictwem InstaStories, że jej córka jest lesbijką. W rozmowie z Pomponikiem wyznała:

Zawsze chciałam mieszkać w kraju, gdzie jest słońce, ludzie są bardziej pozytywni i uśmiechnięci i czekałam na ten moment, kiedy finansowo będę mogła sobie na to pozwolić. Plus moja córka jest lesbijką i nie miała tu łatwego życia.
 

Była uczestniczka "Big Brothera" przeszła metamorfozę. Zmieniła styl życia

Celebrytka spełnia się jako influencerka. Często wraca do Polski i pojawia się na show-biznesowych eventach. Jest również aktywna na Instagramie, a także TikToku. Od początku swojej obecności w mediach przeszła metamorfozę. W jej mediach społecznościowych można zauważyć, że aktywność fizyczna stała się dla niej nieodłącznym elementem dnia codziennego.

 

Była gwiazda "Big Brothera" chętnie zamieszcza również zdjęcia bikini, do których załącza motywujące, a także wspierające wpisy. W jednym z postów na Instagramie, jak podaje Plotek, zdradziła również, jak obecnie wygląda jej dieta.

60 proc. dieta plus ćwiczenia 4 razy w tygodniu. [...] Mam dietę złożoną z 5 posiłków dziennie. Do tego woda i woda. Plus odżywka białkowa i witaminy.
Więcej o: