Michał Wiśniewski przyznał się do związku z mężczyzną. "Nigdy tego nie ukrywałem"

Choć Michał Wiśniewski kojarzony jest głównie z kobietami, teraz do mediów trafiła informacja, że w przeszłości miał epizod homoseksualny. Przypomniany został jego wywiad z 2007 roku dla nieistniejącego już serwisu Gaylife.pl z 2007 roku, w którym wyznaje dlaczego w tamtym okresie zmienił orientację.

Więcej artykułów o gwiazdach znajdziesz na Gazeta.pl

Obecnie Michał Wiśniewski od 2020 roku jest mężem Poli Wiśniewskiej. Z pewnością każdy z was również wie, że nie jest ona jego pierwszą żoną. Wcześniej był związany z Dominiką Tajner-Wiśniewską, Anną Świątczak, Mandaryną i Magdą Femme. Teraz przypomniany został wywiad, w którym lata temu wyznał, że miał również epizod z mężczyzną. 

Zobacz wideo "Rodzina patchworkowa to nie jest pomysł na życie". Ania Świątczak o sytuacji rodzinnej

Michał Wiśniewski przyznaje się do związku z mężczyzną 

W 2007 roku Michał Wiśniewski grał w łódzkich i warszawskich klubach gejowskich, gdzie nie krył swojej sympatii do mężczyzn. Co więcej, w rozmowie z dziennikarzem przyznał, że nigdy nie ukrywał swojej orientacji. - "Ja nigdy tego nie ukrywałem. Taka była moja droga i takie doświadczenia" – powiedział w rozmowie z dziennikarzem. Co więcej, muzyk wtedy chciał stworzyć stały związek z mężczyzną, jednak mu się to nie udało. W rozmowie z serwisem wyznał również dlaczego w tamtym okresie zrezygnował z relacji z kobietami. 

Myślę, że moja homoseksualna przeszłość wynikała przede wszystkim z tego, że nie mogłem znaleźć tego, czego szukałem. Byłem kiedyś z facetem, gdyż najwyraźniej nie dostałem miłości od kobiety.

- powiedział swego czasu lider "Ich Troje". 

Michał Wiśniewski ma szóstkę dzieci 

Michał Wiśniewski jest ojcem szóstki dzieci. Ze związku z drugą żoną, czyli Mandaryną ma dwójkę dzieci: córkę Fabienne i syna Xaviera. Z kolei z małżeństwa z Anią Świątczak ma dwie córki Etiennette i Vivienne. Obecnie, jak już wcześniej wspominaliśmy, związany jest z Polą Wiśniewską i wspólnie wychowują syna Falco i Noëla.

Więcej o: