Zestaw 5 sztuk za 24,99 zł! Praktyczne i uniwersalne. Wielka okazja w Lidlu. Porównywalne sprzedaje Biedronka i Ikea

Już niebawem w sklepach Lidla dostępne będą zestawy, które przydadzą się w niejednej kuchni. Podobne produkty dostrzegliśmy w innych popularnych dyskontach.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kuchnia to miejsce, w którym człowiek spędza naprawdę dużo czasu. Przygotowywanie podstawowych posiłków, szybka, poranna kawa zazwyczaj są związane z tym miejscem. Posiadanie przydatnych akcesoriów kuchennych zdecydowanie ułatwia życie, dlatego warto zaopatrzyć się w nie jak najszybciej. Lidl przygotował dla swoich klientów bardzo ciekawą ofertę.

Zobacz wideo Te produkty kroisz codziennie. Dzięki naszym trikom ułatwisz sobie życie

Lidl sprzedaje... pojemniki na żywność. Wielka okazja

Dokładnie od czwartku 6 lipca w Lidlu będzie można nabyć uniwersalne i praktyczne pojemniki na żywność, dzięki którym organizacja i zaplanowanie posiłków na dany dzień stanie się dużo wygodniejsze. Do wyboru dostaliśmy cztery zestawy, które składają się z różnych elementów o określonej pojemności. Każdy z nich jest przystosowany do podgrzewania w mikrofalówce i mycia w zmywarce. Produkt będzie dostępny także w internetowym sklepie dyskontu.

zestaw z Lidlazestaw z Lidla screen lidl.pl

Zestaw pojemników od Ikei. Praktyczny i wygodny

Jeśli pyszny, domowy obiad nie został zjedzony do końca, jego pozostałości nie mogą się zmarnować. W takich okolicznościach świetnie sprawdzi się zestaw pojemników, który dostaniemy w sklepach Ikei. Tamtejszy komplet składa się z trzech przeźroczystych sztuk o szczelnych pokrywach. Pojemniki zostały wykonane z trwałego tworzywa sztucznego, które zawsze zachowuje swój kształt.

zestaw z Ikeizestaw z Ikei screen ikea.com

Promocje w Biedronce! Komplet w świetnej cenie

Ostatnią propozycją zestawów pojemników na żywność jest ten, który dostaniemy w sklepach Biedronki. Uwagę przyciąga przede wszystkim niesłychanie kusząca cena produktu. Marka przygotowała kilka wariantów, z których jeden składa się aż z pięciu elementów. Taki komplet to świetna opcja np. na popołudniowy, niedzielny piknik.

komplet z Biedronkikomplet z Biedronki screen biedronka.pl

Więcej o: