Doda zdradziła, ile dokładnie centymetrów ma w talii. Od ponad 15 lat nie je jednej rzeczy

Doda z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej zachwyca swoją figurą. Zgrabne nogi, smukłe ramiona, płaski brzuch... Ostatnio, przy okazji przymiarek do jednego z jej nadchodzących występów zdradziła, ile centymetrów ma w talii. "Ile?" - niektórzy będą zaskoczeni!

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Doda jest obecna w show-biznesie od ponad 20 lat, a na przestrzeni lat jej popularność nie słabnie. Wręcz przeciwnie! Ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, Doda aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,6 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat piosenkarka nieustannie zachwyca fenomenalną figurą, a zdaniem wielu osób, teraz wygląda nawet lepiej niż kilka lat temu.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda zdradziła, ile centymetrów ma w talii

Ostatnio Doda udostępniła na swoim instagramowym profilu relację z przymiarek do występu na zakończenie Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. Przy okazji mierzenia, postanowiła zdradzić internautkom oraz internautom, ile dokładnie centymetrów ma w talii. - Ile w tej talii było proszę pani? Ile? - zapytała. - Sześćdziesiąt talia dwa - usłyszała w odpowiedzi.

Doda zdradziła, ile dokładnie centymetrów ma w taliiDoda zdradziła, ile dokładnie centymetrów ma w talii https://www.instagram.com/dodaqueen/

Doda o swoim sposobie na piękną i szczupłą figurę

Figura Dody w ostatnim czasie budzi wiele emocji, a obserwujące ją kobiety regularnie dopytują o to, co robi, że tak wygląda. Doda nie ukrywa, że stoi za tym przede wszystkim styl życia, regularna aktywność fizyczna oraz dieta. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - wyznała już jakiś czas temu na Instagramie. 

Doda wyeliminowała ze swojej diety produkty, które jej nie służą, jednak w jednym z wywiadów powiedziała, czego zupełnie sobie nie odmawia. - Ja bardzo tłusto jem. Natomiast nie jem cukrów. Mówiłam o tym milion razy, ze względu na to, że miałam chorą tarczycę, a nie mam jej, bo wyleczyłam ją jedzeniem. Wyeliminowałam laktozę, gluten i przetworzone produkty. To wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są "wydobyte'", jak się patrzy ja moją sylwetkę. Ale ja jem bardzo tłusto, sam majonez jem łyżkami - powiedziała w rozmowie dla portalu Świat Gwiazd. 

Więcej o: