Biuściaste kobiety mają przerąbane. Da się go optycznie zmniejszyć. "Jutro testuję!"

Choć duży biust uchodzi za atrakcyjny, wiele jego posiadaczek wcale nie dzieli ekscytacji. Dlaczego? Jego posiadanie wiąże się z wieloma niedogodnościami. Przykłady? Ból pleców, odparzenia, trudność w znalezieniu odpowiedniego biustonosza - uwierzcie, cienkie staniki z sieciówek średnio sobie radzą z jego utrzymaniem. W dodatku raczej nie kupimy go za 8 dyszek. Ceny sensowniejszych modeli zaczynają się od 150-200 złotych.

Nie można pominąć kwestii psychologicznej. Niezależnie od tego, jak wysoki dekolt założymy, piersi i tak przyciągają uwagę. Gdy mamy na sobie opiętą górę - kusimy, luźny tshirt - wyglądamy masywnie.Wygląda na to, że biuściaste kobiety powinny nosić habity. A najlepiej to siedzieć w domu, bo większe piersi, niezależnie od stroju, przyciągają wzrok, nierzadko chamskie, nieproszone komentarze i podśmiechujki.

Zobacz wideo "Czy to możliwe, żeby facetowi podobał się mały biust? Mój to dwie krostki". Seksuolog: Polecam ćwiczenia z lustrem

Nic więc dziwnego, że - biorąc pod uwagę kwestie zarówno psychologiczne, jak i zdrowotne - wiele z nas decyduje się na zabieg zmniejszenia piersi. Co ciekawe, taką operację można wykonać w ramach NFZ. O historii jednej z kobiet pisaliśmy kilka tygodni temu:

Zawsze w centrum uwagi

Jednak zanim zdecydujemy się na ostateczność, warto rozważyć pewne triki, które pozwolą optycznie zmniejszyć biust. Okazuje się, że ubiorem można coś zdziałać - trzeba tylko wiedzieć, na co zwracać uwagę. Christie Ressel to stylistka, która chętnie dzieli się trikami modowymi ze swoimi obserwatorami. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie, w którym tłumaczy, dlaczego w ubraniach z wysokim dekoltem - mimo tego że jest zasłonięty - biust jest tak bardzo podkreślony.

 
U posiadaczek większych piersi głębokość klatki piersiowej jest dłuższa niż w przypadku mniejszych. Zatem duży biust wydaje się jeszcze większy w ubraniach z wysokim dekoltem, ponieważ jest optycznie wydłużony

- wyjaśnia. Jak temu zaradzić?

"Genialne, jutro testuję!"

Chcemy stworzyć iluzję drugiego dekoltu, by zminimalizować głębokość klatki piersiowej. Najprostszym sposobem jest założenie długiego łańcuszka. Pamiętaj, by wisiorek był poniżej linii biustu. Dzięki temu biust będzie wyglądał na mniejszy

- mówi specjalistka. Ten patent spodobał się wielu posiadaczkom większego biustu. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy podekscytowanych osób. Zdecydowanej większości ten trik się bardzo spodobał. 

Pozbyłam się wielu ciuchów z wysokim dekoltem z tego właśnie powodu. Świetny patent
Genialne, jutro testuję!
Wow! Naprawdę zaskakujące. Raczej unikam wysokich dekoltów jak ognia. Muszę to wypróbować!

- piszą obserwatorki.

Więcej o: