Ich rozstanie wstrząsnęło fanami. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki znowu razem?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki byli parą od końca 2020 roku, a pierwsze wspólne zdjęcie zamieścili na Instagramie w styczniu 2021 roku. Fani z zaangażowaniem śledzili dalsze losy ich związku - do momentu, kiedy pojawił się pierwszy kryzys, finalnie zakończony rozstaniem. Niedawno okazało się jednak, że para postanowiła dać sobie drugą szansę.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!" - napisał Nikodem Rozbicki na swoim profilu w mediach społecznościowych w 2022 roku. Rozstanie z Julią Wieniawą wstrząsnęło rzeszą ich fanów, którzy w komentarzach pisali: "Byliście naszą ulubioną parą. Szkoda, że już nie jesteście razem". Niedawno okazało się jednak, że zakochani postanowili dać sobie drugą szansę. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki wspólnie szaleją na koniach

Miłosne wzloty i upadki 

Powody, dla których związek Wieniawy i Rozbickiego niegdyś zakończył się rozstaniem, nie są jasne. - Według medialnych doniesień przez zawrotną karierę Wieniawa nie miała wystarczająco dużo czasu na dbanie o romantyczną relację - podaje "Radio ZET". Być może natłok codziennych obowiązków i brak wolnego czasu doprowadził do zaniedbania relacji - wydaje się jednak, że gwiazdorska para znalazła sposób na rozwiązanie tego typu problemów. W wywiadzie dla jastrzabpost.pl Julia Wieniawa potwierdziła bowiem, że nadal jest w związku z Rozbickim. 

 

Julia Wieniawa o powrocie do Nikodema Rozbickiego 

- Jeżeli nawet mieliśmy jakieś zawirowania życiowe, to są to nasze sprawy. Ja nigdy nie będę wyciągać prywatności poza mój dom. W momencie kiedy jestem pewna swojego związku, to mogę potwierdzić, że tak - jesteśmy razem i aby jak najdłużej - powiedziała Julia Wieniawa w udzielonym wywiadzie, ucinając wszelkie spekulacje. Gwiazda nie chciała jednak wchodzić w szczegóły i opowiadać o swoim w związku. Potwierdziła jednak, że kryzys mają już za sobą. - Jest dobrze, jestem szczęśliwa - podsumowała uśmiechnięta. 

 
Więcej o: