Jako gwiazda "Słonecznego patrolu" łamała męskie serca. Dziś jest nie do poznania

Mimo że widzowie mieli okazję oglądać Erikę Eleniak tylko w trzech sezonach "Słonecznego patrolu", to w zupełności wystarczyło, by skradła serca publiczności. Wówczas 20-letnia aktorka wcieliła się w postać ratowniczki Shaun McLain. Od tego czasu sporo jednak minęło - jak zmieniła się gwiazda na przestrzeni lat?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Serial "Słoneczny patrol" kręcono w latach 1989-2001, niektórzy oglądają go nawet do dzisiaj. Zdobył bowiem popularność niemal na całym świecie; słynna czołówka, charakterystyczne stroje kąpielowe w kolorze czerwieni i gwiazdorski duet Pameli Anderson i Davida Hasselhoffa w rolach głównych - to wystarczyło, by podbić serca publiczności. Mimo że Erika Eleniak pojawiła się jedynie w trzech sezonach, w pamięci widzów zapisała się na lata jako młoda i piękna blondynka. A jak wygląda obecnie?

Zobacz wideo Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne

"Wkroczyła w świat show-biznesu, mając zaledwie 10 lat"

Na plan "Słonecznego patrolu" 20-letnia Erika Eleniak przybyła z odpowiednim doświadczeniem; młoda aktorka miała już bowiem na swoim koncie występ w słynnym "E.T." i kilku innych serialach. Okazuje się bowiem, że kobieta wkroczyła w świat show-biznesu, mając zaledwie 10 lat - gdy wzięła udział w sesji do reklam bielizny. Później przyszła pora na reklamy telewizyjne. 19-letnia Erika miała też sesję dla "Playboya". 

Jednak to rolą pięknej ratowniczki w "Słonecznym patrolu" zdobyła serca publiczności, ale nie tylko. Na planie Eleniak poznała także swoją miłość i związała się z Billym Warlockiem. Uczucie było płomienne, jednak ostatecznie szybko wygasło, a aktorka po trzech sezonach odeszła z serialu. Po wszystkim próbowała swoich sił na dużym ekranie - "Liberatorze" ze Stevenem Seagalem, komedii "Bogate biedaki" i innych produkcjach. Żadna jednak nie przyniosła jej takiej sławy.

Gwiazda "Słonecznego patrolu" w "sidłach" fotoreporterów

Od "Słonecznego patrolu" minęło jednak wiele lat, a 53-letnia Erika Eleniak, rzecz jasna, bardzo się zmieniła od tego czasu. Gwiazda obecnie jest producentką, choć sama coraz rzadziej pokazuje się przed kamerami. Mimo to jakiś czas temu fotoreporterzy sfotografowali ją podczas spaceru z psem - kobieta była ubrana w luźne dresy i T-shirt, który odsłania liczne tatuaże. W komentarzach pod zdjęciem niemal natychmiast pojawili się członkowie "loży szyderców";  "eksperci" od wizerunku, chętni wytknąć aktorce rzekome "oszpecenie" swojego wizerunku. 

 

Na falę hejtu, która się wylała, Erika Eleniak zareagowała bardzo emocjonalnym wpisem. Zapłakana kobieta wyjaśnia, że tego dnia spacerowała z psem w swoim sąsiedztwie, gdy zauważyła, że śledzą ją dwa auta. Gwiazda "Słonecznego patrolu" była bardzo przestraszona. Dopiero po czasie zdała sobie sprawę, że stała się ofiarą zarówno paparazzi, jak i internetowych trolli. Eleniak w swoim filmiku podziękowała również wszystkim tym, którzy stanęli w jej obronie. 

Więcej o: