Cała Polska śpiewała jej piosenki i porównywała ją do Górniak. Dziś Paulla jest nie do poznania

Niegdyś grzywka i czarne, proste włosy. Potem krótki czarny bob, a jeszcze później bob w odsłonie blond. Dziś Paulla nie przypomina siebie w żadnej z tych wersji. Artystka przeszła spektakularną metamorfozę.

Więcej z życia gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Utwór Paulli, czyli Pauli Ignasiak, "Od dziś" nuciła lata temu cała Polska. Artystka zarówno głosem, jak i wizerunkiem, przypominała fanom Edytę Górniak. Nawet sama Górniak komentowała ich podobieństwo, twierdząc, że Paulla ma na jej punkcie obsesję. Te czasy jednak minęły, a po drodze Paulla nie stroniła od fryzjerskich rewolucji. Jednak tym razem 44-letnia artystka całkowicie zmieniła swój wygląd. Jak wygląda?

Zobacz wideo Doda o banie od Górniak. Wyznaje, kogo sama zablokowała. Mówi też o Marinie

Paulla przeszła metamorfozę

Na zdjęciu opublikowanym przez makijażystę Mateusza Przybylskiego widzimy piosenkarkę w burzy blond loków. Ponadto promienny i delikatny makijaż sprawia, że wygląda jak zupełnie inna osoba. Zresztą artystka jest tego świadoma. W rozmowie z Pomponikiem Paulla przyznała, że ludzie jej nie poznają. Uważa jednak, że to dobry sygnał. Piosenkarka nie ukrywa, że aby zachować młody wygląd, od czasu do czasu korzysta z pomocy ekspertów. 

 

Paulla o medycynie estetycznej

Paulla podkreśla, że wszystko jest dla ludzi i o ile korzysta się z medycyny estetycznej z umiarem, to nie ma w tym niczego złego. Wiadomo, że stosuje laser, by napiąć skórę pod oczami i wstrzykuje w czoło botoks.

"Wszystko jest dla ludzi. Trzeba wiedzieć, jak to robić, kto ma to robić. Trzeba z umiarem. Jeśli służy nam, że wyglądamy dobrze. Trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć. Nie można robić z siebie manekina lub lalki. Jak ktoś lubi napompowane usta, to jego sprawa. Im człowiek jest starszy, tym bardziej siebie lubi i akceptuje. Kiedyś się przejmowałam, że coś się komuś nie podoba. Dziś uważam, że jak się komuś coś nie podoba, to jego problem" - mówiła.

Więcej o: