Osoby o tych 4 imionach czeka w lipcu przypływ pieniędzy. Będą mogły poszaleć!

Niektóre osoby natrafiając na czterolistną koniczynkę, chowają ją przezornie do portfela "na szczęście i bogactwo", inne regularnie wykonują różne rytuały mające zapewnić dostatek. Są też i tacy, którzy wierzą w horoskopy oraz wróżby związane m.in. z imionami. Nosisz jedno z nich? W tym miesiącu fortuna będzie ci sprzyjać!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Już przed laty nadawane imię służyło nie tylko identyfikacji danej osoby, lecz także stanowiło dla posiadacza swego rodzaju wróżbę, a nawet odzwierciedlało charakter danej osoby. Według wierzeń, niektóre z imion są pechowe, inne z kolei przyciągają szczęście i dobrobyt. Są osoby, które wierzą w symbolikę imion i chętnie sprawdzają przepowiednie oraz różne wróżby z nimi związane. Trzeba oczywiście pamiętać, że do tego typu przekonań należy podchodzić z dużym dystansem i przymrużeniem oka 

Zobacz wideo Jak dobierać perfumy, żeby uwodzić?

Osoby noszące te 4 imiona czeka w lipcu przypływ pieniędzy

W miesiącu tym, gwiazdy będą szczególnie łaskawe dla niektórych z nas. Na przypływ gotówki w lipcu szczególnie mogą liczyć posiadacze czterech konkretnych imion.

  1. Natalia - Szczęśliwe zbiegi okoliczności, a może zwrot pożyczonych dawno pieniędzy? Jedno jest pewne, wcześniejsze dobre uczynki wrócą do niej z finansową nawiązką. 
  2. Małgorzata -  Premia, prezent, konkurs, loteria... Opcji jest wiele, ale otrzymana suma pieniędzy pozwoli na to by poszaleć trochę na urlopie.
  3. Anna -  Premia za ostatnie miesiące pracy lub inny konkretny dodatek do pensji. Mogą to być również dobre decyzje finansowe, które zasilą konto bankowe.
  4. Jagna - W tym miesiącu wyraźnie odczuje, że oszczędzanie oraz inwestowanie bardzo się opłaca. Oprócz tego pozbędzie się kilku wydatków, które odciążą konto bankowe.

Chcesz przyciągnąć do siebie pieniądze? Włóż to do swojego portfela

Wiele osób nosi w swoim portfelu łuski karpia, które podczas kolacji wigilijnej znajduje pod swoim talerzem. Mają one przynosić szczęście i zapewniać dostatek przez kolejny rok. To jednak nie jedyny "talizman", który ma przyciągać pieniądze. Podobnie działać mają również goździki. Wystarczy kilka z nich wrzucić do portfela.

Więcej o: