Niepowtarzalna okazja w HM! "Mała czarna" za 27,99 zł. Wielka wyprzedaż. Podobne sukienki w Mohito i Lidlu

W sieci sklepów HM trwają ogromne promocje, podczas których wiele ubrań można nabyć w obniżonych cenach. Jedna z sukienek szczególnie zapadła mi w pamięć.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Istnieją ubrania, które przez wiele lat wypracowały sobie nieśmiertelną markę i ponadczasowy status. Takim elementem garderoby jest m.in. krótka sukienka w ciemnym kolorze, którą określono "mała czarna". Lato to doskonały okres na założenie takiego ubrania w wielu okolicznościach, a w jednej z najpopularniejszych sieci odzieżowych w Polsce może kupić je w kuszącej cenie.

Zobacz wideo Zorganizuj i uporządkuj swoją szafę na wiosnę

Mała czarna od HM jest wspaniała! Ależ okazja

Od dobrych kilku dni w sieci HM trwa wyprzedaż obejmująca mnóstwo różnych produktów. Promocyjną ceną została m.in. dżersejowa sukienka z rozszerzanym dołem, która w lipcowych stylizacjach sprawdzi się doskonale.

Wyobraź sobie dzień, w którym temperatura przekroczy 30 stopni. W taką pogodę wygodne klapki i wspomniana sukienka to istny must-have. Ubranie zostało wykonane miękkiego bawełnianego dżerseju, a wąskie ramiączka i głęboki, okrągły dekolt dodają my stylu.

sukienka z HMsukienka z HM screen www2.hm.com

Sukienka mini od Mohito. Z ozdobnymi guzikami

Model z sieci Mohito wydaje się być bardziej elegancki, przez co wykorzystanie go podczas dowolnej imprezy okolicznościowej to jak najbardziej dobry pomysł. Ta propozycja wyróżnia się dopasowanym krojem, zapięciem na zamek z tyłu oraz ozdobnymi guziczkami, które nadają jej szykowności. Oprócz czarnej barwy produkt można nabyć także w brązowej wersji o rozmiarach 32-42.

sukienka z Mohitosukienka z Mohito screen mohito.com

W Lidlu dostaniemy małą czarną? Jak najbardziej

Trzecią przygotowaną przeze mnie "małą" sukienką w czarnym kolorze jest egzemplarz z sieci Lild. Dyskont przygotował dla swoich klientów model, obok którego nie można przejść obojętnie. Znajdziemy w nim wysokogatunkowe włókna elastanu odpowiedzialne za optymalne dopasowanie. Innymi atutami ubrania są okrągły dekolt i gustowny haft.

sukienka z Lidlasukienka z Lidla screen lidl.pl

Więcej o: