Ażurowe ubrania to HIT na lato 2023! Ten komplet z Sinsay jest obłędny, a podobne są w Renee i Stradivarius

Ażurowe materiały zdecydowanie zawładnęły trendami lata 2023! Na rynku, dostępnych jest wiele rodzajów ażurowych sukienek czy bluzek. Największym HITEM są jednak ażurowe komplety! Model z Sinsay jest uniwersalny, modny i niedrogi.

Ażurowe materiały to trend, który obecny był w kobiecej modzie od wielu lat. Zazwyczaj pojawiał się on głównie w dwóch segmentach mody: w eleganckiej odzieży formalnej oraz w ubraniach plażowych. Często bowiem ażurowe wstawki pojawiały się np. w formalnych białych koszulach, jako efektowny element dekoracyjny. Innym sposobem wykorzystania ażurowych tkanin były narzutki zakładane przez panie jako osłona na plażowe bikini. Latem 2023 ażurowe materiały zaczęły pojawiać się w niemal wszystkich elementach damskiej garderoby codziennej. 

Ażurowy komplet z szortami to stylowy strzał w 10 na lato. Model z Sinsay jest modny i niedrogi!

Ażurowe materiał to prawdziwy hit jeśli chodzi o modowe trendy na tegoroczne wakacje. Komplety wykonane z właśnie z takiej tkaniny, to jedna z najbardziej stylowych i praktycznych opcji na lato. Na rynku dostępne są zarówno modele z długimi spodniami i szortami, jak i spódniczkami w różnych długościach. Górę najczęściej stanowią bluzki z długim lub krótkim rękawem bądź koszule. Dzięki dużej ilości dostępnych fasonów, ażurowe komplety mogą być wykorzystywane na wiele różnych okazji.

Ażurowy kompletAżurowy komplet Fot. Sinsay

Komplet ażurowych szortów o luźnym kroju i pasującej bluzki z długim rękawem z Sinsay to opcja, która doskonale sprawdzi się na luźne wakacyjne dni. 

Ażurowe komplety to HIT lata 2023! Jak stylizować je na różne okazje? 

Pasujące zestawy to opcja, która jest niezwykle łatwa w stylizowaniu. Podobnie jak sukienka czy kombinezon, komplety stanowią już gotową stylizację, którą należy dopełnić jedynie odpowiednimi butami, torebką czy innymi dodatkami. W sklepach odzieżowych dostępne są zarówno komplety o bardziej eleganckim i formalnym charakterze, jak i takie zupełnie luźne, które dobrze sprawdzą się podczas zwykłych, wakacyjnych dni. 

Ażurowy kompletAżurowy komplet Fot. Renee

Elegancki biały komplet z efektownymi ażurowymi wycięciami z Renne, to taki element garderoby, który z powodzeniem założyć można na formalną kolację czy inną ważną okazję. Taki set z powodzeniem połączyć można ze szpilkami lub sandałkami na wysokim obcasie. 

 

Inny, znacznie mniej elegancki ażurowy komplet dostępny jest w asortymencie sklepu Stradivarius. Zestaw ten dobrze sprawdzi się np. na wakacyjną imprezę przy plaży.

Ażurowy kompletAżurowy komplet Fot. Stradivarius

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: