Te fasony sukienek pięknie maskują brzuch i boczki. Są idealne dla 50-latek!

Jaki będzie najlepszy fason sukienek dla pań po 50-tce? Z pewnością taki, który będzie modny, wygodny, elegancki a przy tym zakrywający wszelkie mankamenty kobiecej sylwetki. Te 3 fasony to prawdziwy strzał w 10 na letnie dni!

Odstający brzuch to kompleks, który dotyczy na prawdę wielu kobiet. Choć jest to zupełnie naturalna rzecz, to niektóre panie, pragną zatuszować ten mankament swojej sylwetki za pomocą konkretnych ubrań. Na rynku dostępnych jest wiele fasonów sukienek, które pomogą zasłonić lub optycznie wyszczuplić brzuch i boczki. Jakie kroje najlepiej sprawdzą się w tym właśnie celu? 

Sukienki z marszczeniem w okolicy brzucha to doskonały fason dla 50-latek! 

Sukienki posiadające marszczenie lub aplikację w okolicy brzucha, wydają się przyciągać naszą uwagę właśnie do tego „problematycznego" dla wielu obszaru. Wbrew pozorom, ten rodzaj sukienek nie tylko doskonale maskuje ewentualne niedoskonałości, ale także optycznie odwraca od nich uwagę. Marszczenia i aplikacje mogą bowiem doskonale zatuszować wszelkie fałdki lub boczki, które mogłyby być widoczne przy gładkim materiale. 

 

Sukienki z marszczeniami w okolicy brzucha to także bardzo elegancki i modny fason, który idealnie pasował będzie na wiele różnych okazji.

Krótsze sukienki o prostym kroju? Ten fason zakryje brzuch i optycznie wysmukli nogi!

Wśród wielu fasonów sukienek dostępnych w sklepach odzieżowych, nie sposób nie wyróżnić modelu o prostym, nieco krótszym kroju. Ten rodzaj sukienek nie tylko doskonale zakrywa brzuch i boczki, ale także dzięki krótszemu i dość luźnemu krojowi, doskonale wyszczupla nogi. 

 

Sukienki, które posiadają luźny fason tworzą swojego rodzaju kontrast pomiędzy nieco obszerniejszą górą sylwetki a nogami, dzięki czemu te wydają się znacznie szczuplejsze. Jeśli dodatkowo, taki fason sukienki zostanie połączony np. z odkrytymi sandałkami na obcasie to powstanie piękna stylizacja na letnie dni.

Sukienki z wiązaniem w talii to doskonała opcja dla kobiet w każdym wieku. 

Sukienki posiadające wiązanie w okolicy talii, to jedna z najbardziej wdzięcznych i komplementujących sylwetkę opcji dla kobiet w każdym wieku. Wiązanie umieszczone w najczęściej najwęższym miejscu brzucha to opcja, dzięki której możemy idealnie dopasować dany model do swojej figury. Takie wiązanie  podkreślenie talii, a także delikatne zakrycie dolnej części brzucha, która u wielu kobiet często naturalnie odstaje. 

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: