Nie tylko Zendaya i Tom Holland. Te gwiazdy też są wyższe od partnerów. Niektóre dzieli 10 cm

Dla wielu gwiazd wzrost nie ma znaczenia. Relacji, w których to partnerka jest wyższa, wśród znanych z czerwonych dywanów jest wiele. Przykładem mogą być Zendaya i Tom Holland, ale również w Polsce znaleźć można podobne przypadki.

Nie da się ukryć, że stereotypy dotyczące wzrostu w związku wciąż mają się bardzo dobrze. Czy rzeczywiście mężczyzna powinien być wyższy od swojej drugiej połówki? Te gwiazdy od dawna udowadniają, że to bzdura.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy uczestniczki Open'era, czy ceny jedzenia w tym roku to przesada?

Gwiazdy Hollywood, które są wyższe od partnerów. Nie tylko Zendaya

W zagranicznym show-biznesie par, w których to kobieta jest wyższa, znajdziemy całkiem sporo. Najgorętszą ostatnio parą, nie tylko za sprawą niespodziewanej wizyty w Polsce, jest Zendaya i Tom Holland. Poznali się na planie "Spider-Mana" i dziś tworzą szczęśliwy związek. Aktorka miedzy 178 cm, Holland - 173 cm. Nie jest to jedyny przykład.

 

Pięć centymetrów dzieli również Sophie Turner i Joe Jonasa. Pobrali się w 2019 roku, w lipcu 2020 roku przywitali na świecie pierwszą córkę, dwa lata później na świat przyszła druga pociecha pary. Gwiazda "Gry o tron" ma 175 cm wzrostu, muzyk znany m.in. z zespołu Jonas Brothers ma 170 cm. Brytyjski piosenkarz Rod Stewart w 1998 roku poznał Penny Lancaster. Para pobrała się dziewięć lat później. Modelka jest wyższa od męża o 7 cm. Ciekawym przykładem jest też Tom Cruise. Gwiazdor był niższy od każdej ze swoich byłych żon.

Te polskie gwiazdy są wyższe od swoich partnerów. O kim mowa?

Agnieszka Maciąg, modelka i pisarka, poznała Roberta Wolańskiego podczas sesji zdjęciowej. Pobrali się w 2011 roku i choć w ich związku nie brakowało kryzysów, udało im się je zwalczyć. Agnieszka Maciąg ma 180 cm wzrostu, jej partner, jak wyliczają niektóre media, jest od niej niższy o ok. 10 cm.

Robert Wolański i Agnieszka Maciąg w 2004 rokuRobert Wolański i Agnieszka Maciąg w 2004 roku Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Wyborcza.pl

Inną z par w polskim show-biznesie, którą również dzieliła spora różnica wzrostu, byli Jacek Braciak i Agata Buzek. Aktorzy skrzętnie ukrywali związek, chronili prywatność i nie wypowiadali się w mediach.

Więcej o: