Mrozowska pokazała zdjęcie z wakacji. Internautka: "Skąd kasa na podróże?". Dosadnie odpowiedziała

Ostatnio w wirtualnej galerii na Instagramie, Monika Mrozowska podzieliła się słonecznym kadrem z urlopu. Fani z zaciekawieniem śledzą życie aktorki, a jedna z nich zadała pytanie dotyczące finansów na podróże. Na odpowiedź gwiazdy nie trzeba było długo czekać.

Monika Mrozowska to aktorka, którą widzowie doskonale znają jako Majkę Kwiatkowską z kultowego serialu "Rodzina zastępcza". Ma na swoim koncie również role w takich produkcjach jak "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" oraz "Klan". Oprócz tego można było ją obejrzeć w programach rozrywkowych typu "Jak oni śpiewają" czy "Agent - Gwiazdy". Prywatnie jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Poza aktorstwem, Monika Mrozowska jest blogerką kulinarną i pisze książki o tematyce kulinarnej. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska, czyli Majka z "Rodziny zastępczej". "Jestem ważnym elementem dorastania"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fanka zadała pytanie Monice Mrozowskiej. Aktorka dosadnie odpowiedziała

Monika Mrozowska przebywa obecnie na wakacjach na jednej z wysp w Grecji, czyli Krecie. Relację z pobytu regularnie udostępnia w mediach społecznościowych, publikując rozmaite zdjęcie. Pod jednym z nich, gdzie aktorka zaprezentowała figurę w stroju kąpielowym, oprócz komplementów, jedna z obserwatorek zadała pytanie, zaciekawiona pewnym faktem.

Lubię pani zdjęcia z dziećmi i bez. Ale skąd tyle 'kasy' na te wszystkie podróże?

Na odpowiedź ze strony Mrozowskiej nie trzeba było długo czekać:

Zdradzę Pani sekret - PRACUJĘ.
 

Monika Mrozowska. Mało kto wie, czym się dokładnie zajmuje

Aktorka wychowuje czwórkę dzieci, a jakiś czas temu wycofała się z występowania w telewizyjnych produkcjach. W wywiadzie dla "Party" aktorka wyjaśniła, czym się aktualnie zajmuje. W rozmowie z dwutygodnikiem, celebrytka nie ukrywa, że nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, lecz z pomocą przyjaciół i byłych partnerów udaje jej się pogodzić wychowanie dzieci z zawodowymi obowiązkami. Mrozowska ze szczegółami postanowiła opisać plan minionego dnia.

Rano byłam na zdjęciach do programu dla jednego z klientów, za które dostanę pieniądze. Potem nagrywałam podcast, za który również dostanę wynagrodzenie. Piszę e-booki, książki, bywam też szefową kuchni na warsztatach dla kobiet. Od zeszłego roku razem z przyjaciółkami prowadzimy także własną markę dziecięcą.
Więcej o: