Kobiety wyliczają dziwactwa partnerów: "Podkrada moje skarpetki", "Kąpie się trzy razy dziennie". Co to oznacza?

Coraz więcej kobiet wymienia w nagraniach na TikToku dziwactwa swoich partnerów. To tzw. beżowe flagi. Co oznaczają w związku i czy są powodem do niepokoju?

Więcej wiadomości przeczytasz na Gazeta.pl.

Nie trzeba tłumaczyć, czym są czerwone i zielone flagi w związkach. Gdy zauważamy pierwsze z nich, to znak, że czym prędzej należy wycofać się z relacji. Drugie z kolei sprawiają, że dana osoba nas do siebie przyciąga. Ostatnio jednak na TikToku pojawiło się nowe określenie: beżowe flagi. Kobiety z entuzjazmem wyliczają największe dziwactwa swoich partnerów. Czy beżowych flag należy się obawiać? Wyjaśniamy.

Zobacz wideo Allan Krupa dementuje plotki o nowym związku. „Show-biznes to plac zabaw"

Czym jest beżowa flaga?

Beżowa flaga ani nie spowoduje, że twój związek się rozpadnie, ani nie będzie czymś, co imponuje ci u partnera. TikTokerka @averybrynn1 tłumaczy, że jest to „coś, co spowodowałoby, że ktoś zrobiłby trzysekundową pauzę, a następnie kontynuował związek".

To zabawne dziwactwo, cecha lub nawyk, który jest charakterystyczny dla twojego partnera, niezwiązany z jakością twojego związku i prawdopodobnie po prostu prowokuje jedynie chwilową konsternację i wzruszenie ramionami. To zachowania, które są wystarczająco dziwaczne, aby je zauważyć, ale nie na tyle uciążliwe, aby się nimi denerwować.

Kobiety wymieniają beżowe flagi u swoich partnerów

Wymienianie beżowych flag partnerów to nowy trend na TikToku. Jedna z internautek opublikowała nagranie: "Mój chłopak niecierpliwi się w restauracji i pomaga kelnerom przynosić talerze do stołu" i pokazała, jak jej partner rzeczywiście wraca do swojego stolika z deserem.

Poza tym wśród beżowych flag, jakie wymieniały użytkowniczki aplikacji, znalazły się: "Mój chłopak podkrada moje skarpetki", "Mój kąpie się trzy razy dziennie", "Mój pisze wielkie litery na początku zdania używając caps looka", "Mój odpowiada na zadane przez siebie pytania", "Mój nie wycisza telefonu na noc, bo boi się, że jego budzik nie zadzwoni". A twój partner, jaką ma beżową flagę?

Więcej o: