"Siostry wielkiej wagi". Kiedyś ważyła 325 kg. Przeszła niezwykłą metamorfozę. "Wyglądasz niesamowicie"

Gdy Tammy Slaton pojawiła się po raz pierwszy w programie "Siostry wielkiej wagi", ważyła ponad 300 kg i miała poważne problemy nie tylko z poruszaniem się. Od 2020 roku przeszła imponującą metamorfozę. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym widać efekty przemiany.

Reality show "Siostry wielkiej wagi" emitowane na antenie TLC od 2020 roku prezentowało walkę dwóch chorobliwie otyłych sióstr, Amy i Tammy Slaton, które łącznie ważyły aż pół tony. Widzowie już od kilku sezonów śledzą, jak bohaterki z determinacją dążą do utraty wagi. W pierwszym sezonie Tammy ważyła 325 kilogramów. Miała też poważne problemy ze zdrowiem. Poruszała się na wózku, a po zakażeniu koronawirusem w 2022 roku była zmuszona do korzystania z wąsów tlenowych. Mimo to udało jej się zrzucić imponującą liczbę kilogramów, a efektami metamorfozy chętnie chwali się za pośrednictwem konta na Instagramie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Pytamy uczestniczki Open'era, czy ceny jedzenia w tym roku to przesada?

"Siostry wielkiej wagi". Tammy Slaton ważyła 325 kg. Jak dziś wygląda?

36-latka od dawna próbowała schudnąć, jednak długo jej wysiłki okazywały się bezskuteczne. Zdecydowała się więc zamieszkać w specjalistycznym ośrodku, który pomaga chorobliwie otyłym osobom w zadbaniu o zdrowie. W końcu udało jej się schudnąć na tyle, by mogła poddać się operacji bariatrycznej. Łącznie zrzuciła ok. 130 kg, a po zdjęciach, jakie publikuje na swoim profilu na Instagramie widać, że jej waga wciąż systematycznie leci w dół. Jakiś czas temu zaszalała z fryzurą i przefarbowała włosy na rudo. Czujni fani dostrzegli też, że zniknęły wąsy tlenowe, a twarz Tammy zmienia się regularnie.

Pokazała sylwetkę po metamorfozie. "Gdzie się podziała Tammy?"

Fani w mediach społecznościowych wspierają Tammy w walce o zdrowie. Do tej pory Tammy publikowała przede wszystkim selfie z widoczną jedynie twarzą. Kilka dni temu pokazała całą sylwetkę, po raz pierwszy od dawna. Fani nie kryli zachwytu metamorfozą, jakiej dokonała od 2020 roku. Byli też dumni z odwagi, jaką wykazała się Tammy, prezentując sylwetkę po ekstremalnej utracie wagi.

 
Jestem z ciebie dumna! Dobrze wiem, że to nie było łatwe.
Wspaniała! Najlepsze jeszcze przed tobą, Tammy!
Gdzie się podziała Tammy? Wyglądasz niesamowicie.
Więcej o: