Jakie rozmiary butów mają gwiazdy? Niektóre mogą mieć problem z zakupem obuwia

Wzrost nie zawsze świadczy o posiadaniu małych lub dużych rozmiarze stóp. Doskonałym przykładem są gwiazdy, takie jak Doda oraz Joanna Koroniewska. Mimo że mierzą niemal tyle samo, ich rozmiary butów mocno się różnią. Jaki numery obuwia mają celebryci?

Obuwie gwiazd to temat budzący zainteresowanie wśród wielu fanów, podobnie jak wzrost, który jest równie często wyszukiwaną frazą w internecie. Utarło się, że osoby wyższe to posiadacze większych rozmiarów obuwia, a mniejszy jest zarezerwowany dla niższych. Okazuje się, że ta reguła jest daleka od rzeczywistości, co widać dobrze na przykładzie rodzimych gwiazd.

Zobacz wideo Majka Jeżowska jak Jennifer Coolidge? Czyli historia odrodzenia gwiazdy sprzed lat w jej własnych słowach

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jaki rozmiar buta mają polskie gwiazdy? Te celebrytki mogą mieć problem z kupnem butów

Posiadaczką jednych z najdrobniejszych stóp w show-biznesie jest Katarzyna Cichopek. Gwiazda "M jak miłość", która mierzy 158 cm, ma rozmiar buta 34. Nieco większy rozmiar, bo 36 posiada Edyta Herbuś. Z kolei Anna Mucha, szukając obuwia, wybiera wśród 36,5. Rozmiar 37 nosi natomiast Justyna Steczkowska i Małgorzata Rozenek-Majdan.

 

Popularny numer obuwia wśród polskich gwiazd. O jaki chodzi?

Wśród polskich gwiazd najpopularniejszym rozmiarem jest 38. Celebrytki posiadające ten numer nie mają z pewnością problemu z odnalezieniem w sklepie pasujących dla nich butów. Modele o takim numerze noszą m.in. Doda, Agnieszka Więdłocha i Natasza Urbańska. Anja Rubik zalicza się do grona posiadaczek rozmiaru 39, zaraz obok Edyty Górnik, Aleksandry Szwed, Jennifer Lopez czy Gillian Anderson.

 

Joanna Liszowska i Joanna Koroniewska mogą wymieniać się butami

Joanna Koroniewska na jednej z relacji na InstaStories zdradziła, że rozmiar obuwia, które nosi to 41. Aktorka w szczerych słowach przyznała, że nie stanowi to dla niej kompleksu. Jak cytuje Plotek:

Tak, tak, mam stopę 41, czasem nawet większą i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej. Cóż, nikt nie jest idealny. Na szczęście umiem doceniać swoje zalety i nie mieć kompleksów z powodu niedoskonałości.

Ten sam rozmiar ma także Anna Czartoryska-Niemczycka czy Joanna Liszowska. Co ciekawe, mimo że Koroniewska oraz Doda są niemal tego samego wzrostu, gdyż piosenkarka mierzy 169 cm, a aktorka jest od niej 2 cm wyższa, ich stopy nieco różnią się rozmiarem. Wśród pań, które mają w garderobie jeszcze większe obuwie, jest Dorota Szelągowska (42) oraz Kayah (43).

Więcej o: